Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Θερμική ακουστική μόνωση Sandwich Panel Rockwool Soundproof Prefabricated Pu Foam
| Ονομασία του προϊόντος: | Θερμική και ηχητική μόνωση Ηχομόνωση Προσυσκευασμένο πίνακα σάντουιτς από αφρό από ράβδι |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Σύγχρονη Rockwool Sandwich Board για την κατασκευή μόνωσης χάλυβα 0,4 mm-0,8 mm
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Μείωση θορύβου Πίνακα σάντουιτς Ορυκτό μαλλί ενεργειακά αποδοτικό για έργα κατασκευής
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Καινοτόμος τεχνολογία Πυροστασία PU Σφραγισμός Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
75mm Αδιάβροχο Απομονωμένο Πίνακα Rockwool Custom Color για Απομόνωση Γραφείων Κατασκευών
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Αδιάβροχο Rockwool 50mm φύλλο μόνωσης επιτροπής PUF σάντουιτς για τον τοίχο στεγών
| Πλάτος: | 1000mm |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς |
| πιστοποιητικό: | CE |
Ελαφριά Soundproof σάντουιτς μονωμένη PU επιτροπή τοίχων επιτροπής αλεξίπυρη
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof Rockwool σάντουιτς επιτροπής αλεξίπυρη επιτροπή τοίχων μόνωσης ελαφριά τυποποιημένη |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
επιτροπή σάντουιτς ορυκτού μαλλιού 1000mm Soundproof
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς Rockwool στεγών 1000mm για το υπαίθριο γραφείο μόνωσης κατασκευής με Soundproof |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
Προκατασκευασμένη 125mm μονωμένη σφράγιση αφρού PU επιτροπής σάντουιτς που προσαρμόζεται για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευασμένος μονωμένος αφρός PU που σφραγίζει προσαρμοσμένη τη Rockwool κατασκευή επιτροπών σά |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
| Στεγανοποιήστε: | Ναι |
Ενεργειακά αποδοτική σύνθετη πλακέτα από λευκή ίνα με πυκνότητα 90-150 kg/m3
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |

