Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Βαθμολογήστε τα φύλλα ενός Rockwool σάντουιτς επιτροπής υλικού κατασκευής σκεπής με τη σφράγιση πολυουρεθάνιου αλεξίπυρη
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με το πολυουρεθάνιο που σφραγίζει τον αλεξίπυρο βαθμό επιτροπές σάντουιτ |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Προσαρμόσιμη προετοιμασμένη σκεπή Χάλυβα δομή Ανθεκτικότητα στη φωτιά Rockwool Sandwich Panel Warehouse
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμόσιμη προπαρασκευασμένη δομή χάλυβα Φωτιά αντοχή Rockwool σάντουιτς πάνελ χάλυβα Αποθήκη |
|---|---|
| Στέγη και τοίχος: | Corrugated/EPS/PU/Rock μαλλί/μαλλί γυαλιού |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό: | Υψηλή |
PU η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς Rockwool μόνωσης προκατασκεύασε το ζαρωμένο χρωματισμένο χάλυβα
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου PU προκατασκεύασε το ζαρωμένο έγχρωμο προκατασκευασμένο χ |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
PU που σφραγίζει το cOem επιτροπής 100kg/m3 σάντουιτς Rockwool ορυκτού μαλλιού
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει τις επιτροπές σάντουιτς πυρήνων Rockwool ορυκτού μαλλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Ελαφριά δομή χάλυβα Προσυσκευασμένη αποθήκη χάλυβα με C / Z γαλβανισμένο χάλυβα Q235 Purlin και Rockwool Sandwich Panel οροφή τοίχος πάνελ
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
50mm Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο ακουστικό σάντουιτς για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 60-200kg/m3 |
| Κλειστή λέξη: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
Πίνακες ηχομόνωσης από λευκό μαλλί 200 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Αποτελεσματική θερμομόνωση Rockwool Sandwich Board με MOQ 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
Πυρηνικό πίνακα σάντουιτς σφραγίσματος
| Ονομασία του προϊόντος: | Επαγγελματική υποστήριξη σε απευθείας σύνδεση |
|---|---|
| Δάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά |
Αδιάβροχη αλεξίπυρη επιτροπή Rockwool 75mm σάντουιτς μόνωσης πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχη ανώτερη αλεξίπυρος-μόνωση επιτροπής σάντουιτς Rockwool εύκολη να εγκαταστήσει καινοτόμο |
|---|---|
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Κάλυψη θερμότητας / πυρκαγιάς ανθεκτικό Rockwool ακουστικό πάνελ ελαφρύς βάρος αφρός μονωμένο 75mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεραμίδας ανθεκτικός στη θερμότητα και στη φωτιά ελαφρύς ποιότητας από αφρό, απομονωμένο με σάντουιτ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |

