Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Μεταλλικό Rockwool Απομονωμένα Πίνακες Sandwich Σπίτι Πίνακα Sandwich τοίχος
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 200-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Πιστοποιητικό: | CE |
0.6/0.8mm Rockwool Composite Panels The Perfect Combination of Strength and Insulation
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
ήχος τοίχων επιτροπής σάντουιτς 100kg/M3 Rockwool που ενισχύει 100mm
| Υλικό πυρήνων: | Πίνακας Rockwool |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
πυρίμαχη μόνωση κρύας αποθήκευσης επιτροπών σάντουιτς 50mm Rockwool θερμική
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη Rockwool σάντουιτς ενεργειακή αποδοτικότητα θερμικής μόνωσης επιτροπής ελαφριά |
|---|---|
| Πάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
Αδιάβροχο Rockwool γύρω από το κτήριο αποθηκών εμπορευμάτων γωνιών επιτροπής σάντουιτς
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχο μαλλί γυαλιού Rockwool θερμικής μόνωσης γύρω από την επιτροπή γωνιών Χτίζοντας αποθήκη ε |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος αλεξίπυρος Soundproof |
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted |
Υψηλής ανθεκτικότητας σε φωτιά Rockwool οροφικές πλάκες μόνωση ελαφρύ βάρος Εύκολη εγκατάσταση
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Πιστοποιητικό CE
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Υψηλής απόδοσης ακουστικά πάνελ χρώματος Ραλ
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Τροποποιημένο: | 200-500 τετραγωνικά μέτρα |
Ελαφρύς βάρος Rockwool ασφαλή και ηχητικά ακουστικά πάνελ 150mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Ελαφρύς βάρος Rockwool Sandwich Panel Πυκνότητα 90-150kg/m3 Σιδήρου πάχος 0,4mm-0,8mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |

