Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Σύγχρονη κατασκευή Rockwool Sandwich Panel PU Σφραγισμός Ηχομόνωση
| Δάχος: | 50 χιλιοστά 75 χιλιοστά 80 χιλιοστά 100 χιλιοστά 125 χιλιοστά 150 χιλιοστά 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Καινοτόμες τεχνολογίες σάντουιτς από λευκό μαλλί με ανώτερη πυρόστακτη μόνωση
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Πυροσβεστική καινοτόμος τεχνολογία Rockwool Sandwich Panel για υπαίθριο γραφείο
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| Ηχομόνωση: | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλότερη πυρόσβεση Σύγχρονο σάντουιτς από λευκό μαλλί πυκνότητα ηχομόνωση Ανερόσβεση 1000mm
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
Αδιάβροχο σάντουιτς από λευκό μαλλί πλάτος 1000 mm
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Πυροστασία Πίνακες Sandwich Rockwool Rockwool Insulated Sandwich Board με ελαφριά μόνωση
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Πιστοποιητικό: | CE |
100mm Rockwool Sandwich Panel για τοίχο κτίριο αποθήκη στέγη τοίχος και οροφή
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool για τον τοίχο και τη στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτω |
|---|---|
| χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
80mm Rockwool σάντουιτς ελαφρύ αλεξίπυρο πολυουρεθάνιο μόνωσης επιτροπής υγιές
| Όνομα προϊόντων: | Περιβαλλοντικά υγιείς επιτροπές σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου μόνωσης ελαφριές αλεξίπυρες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
Πίνακας σάντουιτς 150 mm πάχους Rockwool για αποθήκη τοίχου κτιρίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς 150 mm πάχους Rockwool για αποθήκη τοίχου κτιρίου |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
125mm Rockwool Sandwich Panel μοντέρνο στυλ σχεδιασμού ηχομόνωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακα Sandwich Rockwool με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη Σύγχρονο στυλ σχεδιασμού |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά |

