Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Κατασκευή 50mm επιτροπής σάντουιτς μόνωσης θερμότητας PU επιτροπής Coolroom υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Θερμότητας μόνωσης αλεξίπυρο χάλυβα υλικό PU υαλοβάμβακα Rockwool επιτροπής μόνωσης φύλλων υγιές |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Διάρκεια: | Υψηλός |
Prefab μόνωσε την ακουστική επιτροπή σάντουιτς για την υγιή απορρόφηση
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευάστε την εξωτερική προκατασκευασμένη τοίχος μονωμένη ακουστική επιτροπή σάντουιτς για την |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας: | Ναι |
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, |
επιτροπή σάντουιτς 50mm 125mm σύνθετη ακουστική για Soundproofing που προκατασκευάζεται
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς 50mm η 200mm ακουστική για Soundproofing και η μόνωση προκατασκευάζουν τον εξωτερ |
|---|---|
| Καταστήστε αλεξίπυροι: | Ναι |
| Moistureproof: | Ναι |
Προσαρμοσμένος χάλυβας τοίχων επιτροπής σάντουιτς μόνωσης Rockwool ακουστικός Soundproof
| Όνομα προϊόντων: | Μονωμένο αλεξίπυρο μέταλλο επιτροπής σάντουιτς τοίχων RockWool ακουστικό Soundproof |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου Puf Rockwool για το σύστημα επένδυσης τοίχων μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει τις επιτροπές σάντουιτς πυρήνων Rockwool ορυκτού μαλλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Τέσσερις πλευρές πλαίσιο Rockwool καθαρό δωμάτιο σάντουιτς τοίχωμα πάνελ
| Πλάτος:: | 980mm, 1180mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Τέσσερις πλευρές πλαίσιο Rockwool καθαρό δωμάτιο σάντουιτς τοίχωμα πάνελ |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακα τοίχου Sandwich Cleanroom Rockwool |
Καθαρό δωμάτιο Εγχειρίδιο Sandwich Panel Μηχανική Φορητό Gmp Καθαρό δωμάτιο Μονουλικό Καθαρό δωμάτιο Χωρίς σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Καθαρό δωμάτιο Εγχειρίδιο Sandwich Panel Μηχανική Φορητό Gmp Καθαρό δωμάτιο Μονουλικό Καθαρό δωμάτιο |
|---|---|
| Πλάτος:: | 980mm, 1180mm |
| Κλειστή λέξη: | Εγχειρησιακό Πίνακα Sandwich καθαρού δωματίου |
Πίνακες σάντουιτς καθαρού δωματίου Ειδικές λύσεις για περιβάλλοντα υψηλών προτύπων υγιεινής
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακες σάντουιτς καθαρής αίθουσας - Ειδικές λύσεις για περιβάλλοντα υψηλών προτύπων υγιεινής |
|---|---|
| Πλάτος:: | 980mm, 1180mm |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακα τοίχου σάντουιτς καθαρού δωματίου |
Μονουλογικό καθαρό δωμάτιο
| Ονομασία προϊόντος: | Μονουλογικό καθαρό δωμάτιο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | μορφωματικό αποστειρωμένο δωμάτιο |
| Εφαρμογές:: | Φαρμακευτικό καθαρό δωμάτιο, ηλεκτρονικό καθαρό δωμάτιο, καθαρό δωμάτιο τροφίμων κλπ. |
πυρίμαχος επιτροπής σάντουιτς 200mm Soundproof PIR που προσαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς πολυουρεθάνιου PU Pur Pir μόνωσης θερμότητας 200mm Soundproof αδιάβροχη |
|---|---|
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Δομή: | Επιτροπή σάντουιτς |

