Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Μονουλάριοι πίνακες τοίχου καθαρού δωματίου με πλάτος 1180 mm και πίνακα σάντουιτς
| Ονομασία προϊόντος: | Τυποποιημένες τοιχοφάρμες καθαρής αίθουσας |
|---|---|
| Πλάτος:: | 980mm, 1180mm |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακα σάντουιτς τοίχου καθαρού δωματίου |
Εύκολη εγκατάσταση Ακουστικό Πίνακα Sandwich Rockwool Glass Wool Sound Absorbing
| Όνομα προϊόντων: | Εύκολος ήχος υαλοβάμβακα Rockwool εγκατάστασης - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
|---|---|
| χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Υψηλή αντοχή Πίνακα σάντουιτς Rockwool Αντίσταση υγρασίας και φωτιάς
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιώστε την εύκολη εγκατάσταση με πυρόστακτο ακουστικό πάνελ σάντουιτς βαθμού Α |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Πάχος χάλυβα: | 0.40.8mm |
Ακουστικό πάνελ από πολυουρεθάνιο πετρώματος 60-200kg/m3 Πυκνότητα
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυουρεθάνιο Rockwool 60-200kg/M3 πυκνότητα ακουστικό σάντουιτς με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
Προσαρμοσμένο μήκος ακουστικό σάντουιτς πάνελ με πυρόστακτη βαθμίδα Α
| Durability: | High |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| Design Style: | Modern |
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδοσης ODM για το ανώτατο όριο στεγών τοίχων δωματίων
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδοσης για το sound-proofing ανώτατο όριο στεγών τοίχων λύσε |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
| Ακουστική απόδοση: | Άριστος |
Ακουστικά φύλλα Puf επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα Rockwool υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός ήχος βαμβακιού υαλοβάμβακα Rockwool διάρκειας - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς υπα |
|---|---|
| Moistureproof: | Ναι |
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος |
Υψηλή διάρκεια 150mm ελαφρύς Soundproof ακουστικών επιτροπών Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός ελαφρύς Soundproof επιτροπής σάντουιτς μαλλιού βράχου διάρκειας ακουστικός |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
| COEM/ODM: | Διαθέσιμος |
Ηχομόνωση 200mm Ακουστικό σάντουιτς με μοντέρνο στυλ σχεδιασμού
| Ονομασία προϊόντος: | 500 τετραγωνικά μέτρα MOQ Ηχομόνωση Ακουστικό σάντουιτς με μοντέρνο στυλ σχεδιασμού |
|---|---|
| Θερμομόνωση: | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Πίνακες ήχου πυρόσβεσης από λευκό μαλλί Α βαθμού 100 mm πάχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροσβεστικό βαθμό Α Ακουστικό σάντουιτς πάνελ Εύκολη εγκατάσταση Μονάδα 100 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Επιφάνεια: | Προβερνικωμένος |

