Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Χρωματιστό RAL Rockwool Sandwich Panel Πυροσβεστικό κατασκευαστικό μονωτικό πάνελ για υπαίθρια γραφεία
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |
Πίνακες Sandwich Rockwool / Rockwool Insulated Sandwich Board Πίνακας φωτεινής ατμόσφαιρας ηχομόνωσης
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Προσαρμοσμένο ΠΥ Σφραγίσματος Rockwool Sandwich Panel Θερμομόνωση RAL Χρώμα Steel Panel Πιστοποιημένο CE
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμότητα-μόνωση: | - Ναι, ναι. |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Ανθεκτικό στη φωτιά σάντουιτς από λευκό μαλλί με ελαφρύ βάρος εύκολη εγκατάσταση Πιστοποίηση CE
| Θερμότητα-μόνωση: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Υπαίθρια επιτροπή σάντουιτς Rockwool τοίχων αλεξίπυρη για το κατάστημα μόνωσης κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool για το υπαίθριο κτήριο τοίχων γραφείων καταστημάτων μόνωσης οι |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Προσαρμοσμένη επιτροπή 50mm σάντουιτς Rockwool για τη μόνωση κατασκευής
| Υλικό πυρήνων: | Πίνακας Rockwool |
|---|---|
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Επιτροπή 150mm σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετες επιτροπές σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με PU την άκρη |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
Πυροστασία Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Σιδήρου πάχος 0,4 mm-0,8 mm
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Ηχομόνωση: | - Ναι, ναι. |
Σύγχρονο σχεδιασμό Rockwool Sandwich Panel Υψηλότερη πυρόστατη μόνωση 1000mm Αδιάβροχη για το γραφείο κατασκευής
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |

