Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Εξωτερική θερμική μονωμένη Soundproof συνήθεια επιτροπής σάντουιτς Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει το μονωμένο θερμικό αλεξίπυρο επιτροπή αδιάβροχο εξωτερικό σάντουιτς RockWool |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Ακουστική PU μόνωσης επιτροπής σάντουιτς Rockwool αντίστασης σφράγιση
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχη Rockwool μόνωσης σάντουιτς αντίσταση φλογών αντίστασης επιτροπής ακουστική |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πιστοποιητικό: | CE |
πιστοποιητικό CE επιτροπής σάντουιτς Rockwool πάχους 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων επιτρο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
Προκατασκευασμένη μονωμένη θερμότητα επιτροπή 40mm σάντουιτς Rockwool εξωτερικός τοίχος
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευασμένος υπαίθριος εξωτερικός τοίχος επιτροπής επιτροπής σάντουιτς Rockwool μόνωσης κατασκ |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με PU την άκρη |
| Πάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Επικυρωμένη CE επιτροπή 100mm 200mm σάντουιτς Rockwool για το υπαίθριο γραφείο
| Όνομα προϊόντων: | Επικυρωμένη CE επιτροπή 50mm σάντουιτς Rockwool πάχος 200mm για την υπαίθρια χρήση γραφείων μόνωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool |
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
PU τοίχων επιτροπής σάντουιτς Rockwool μόνωσης άκρη πολυουρεθάνιου
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | CE |
| Soundproof: | Ναι |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Μονωμένος πολυουρεθάνιο ODM επιτροπής σάντουιτς Rockwool εργαστηρίων αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου, επιτροπή σάντουιτς Rockwool |

