Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο μήκος Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακα Sandwich Rockwool υψηλής ποιότητας Προσαρμοσμένο μήκος MOQ 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχο Rockwool Sandwich Panel 50mm για τοίχους και στέγες
| Ονομασία προϊόντος: | Υδατοασφαλής σάντουιτς από λευκό μαλλί για τοίχους και οροφές MOQ 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
Θερμομόνωση PU Σφραγίσματα Rockwool Sandwich Panel 1000mm πλάτος
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Κατασκευή κτιρίων Πίνακας σάντουιτς από λευκό μαλλί με πάχος χάλυβα 0,4 mm-0,8 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Σημείο σάντουιτς με μονωτικό στρώμα από λευκό μαλλί για την κατασκευή κτιρίων με πάχος χάλυβα 0,4 mm |
|---|---|
| Ηχομόνωση: | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά |
RAL Χρώμα Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 Πυκνότητα Χάλυβα 0,4mm-0,8mm Επικυρωμένο από το CE
| Πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Βελτιωμένη θερμομόνωση πυκνότητα 90-150kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Χρώμα Επιφάνεια χάλυβα
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Επιτροπή 50mm σάντουιτς Fabhouse Rockwool αποθηκών εμπορευμάτων επιτροπή κρύων δωματίων με το πολυουρεθάνιο
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool με το πολυουρεθάνιο για τη στέγη και τον τοίχο Fabhouse αποθηκ |
|---|---|
| Πάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
αλεξίπυρος ελαφρύς μόνωσης επιτροπής σάντουιτς 50mm200mm Rockwool για το υλικό κατασκευής σκεπής
| Όνομα προϊόντων: | αλεξίπυρη υψηλής απόδοσης ελαφριά επιτροπή σάντουιτς Rockwool μόνωσης 50mm200mm για το υλικό κατασκε |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool για το υλικό κατασκευής σκεπής |
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel Προσαρμοσμένα μήκη
| Ονομασία του προϊόντος: | ΣΤΕΛΙΝΟΣ ΠΑΝΕΛΟΣ Σάντουιτς Προσαρμοσμένα μήκη για διάφορες εφαρμογές Rockwool Πανέλες σάντουιτς |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Προσαρμοσμένο RAL χρώμα σύγχρονο σχεδιασμό αδιάβροχο Rockwool σάντουιτς πάνελ για την κατασκευή μόνωση στο γραφείο ή
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |

