Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Αδιάβροχο Rockwool γύρω από το κτήριο αποθηκών εμπορευμάτων γωνιών επιτροπής σάντουιτς
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχο μαλλί γυαλιού Rockwool θερμικής μόνωσης γύρω από την επιτροπή γωνιών Χτίζοντας αποθήκη ε |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος αλεξίπυρος Soundproof |
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted |
Βαθμολογήστε τα φύλλα ενός Rockwool σάντουιτς επιτροπής υλικού κατασκευής σκεπής με τη σφράγιση πολυουρεθάνιου αλεξίπυρη
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με το πολυουρεθάνιο που σφραγίζει τον αλεξίπυρο βαθμό επιτροπές σάντουιτ |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένος χάλυβας τοίχων επιτροπής σάντουιτς μόνωσης Rockwool ακουστικός Soundproof
| Όνομα προϊόντων: | Μονωμένο αλεξίπυρο μέταλλο επιτροπής σάντουιτς τοίχων RockWool ακουστικό Soundproof |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Μονωμένος πολυουρεθάνιο ODM επιτροπής σάντουιτς Rockwool εργαστηρίων αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου, επιτροπή σάντουιτς Rockwool |
Πίνακας 4 σάντουιτς αλουμινίου επιτροπής του ΑΚΕ σάντουιτς Rockwool που πλαισιώνεται
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρος βαθμός ένα Rockwool εξωτερικό τοίχων αλουμινίου μαλλί βράχου σάντουιτς 4-πλαισιωμένο επιτ |
|---|---|
| Πάχος: | 50200mm |
| Χρώμα: | Διάφορα χρώματα |
Προσαρμόσιμη προετοιμασμένη σκεπή Χάλυβα δομή Ανθεκτικότητα στη φωτιά Rockwool Sandwich Panel Warehouse
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμόσιμη προπαρασκευασμένη δομή χάλυβα Φωτιά αντοχή Rockwool σάντουιτς πάνελ χάλυβα Αποθήκη |
|---|---|
| Στέγη και τοίχος: | Corrugated/EPS/PU/Rock μαλλί/μαλλί γυαλιού |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό: | Υψηλή |
Επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου αφρού χάλυβα προσόψεων με Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | Δομική επιτροπή αλουμινίου με τα πιάτα χάλυβα προσόψεων Rockwool για τις βιομηχανικές εγκαταστάσεις |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα χρώματα |
| Πλεονέκτημα:: | Αδιάβροχο Moistureproof αλεξίπυρο κ.λπ. |
50mm Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο ακουστικό σάντουιτς για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 60-200kg/m3 |
| Κλειστή λέξη: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
Υψηλή διάρκεια 150mm ελαφρύς Soundproof ακουστικών επιτροπών Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός ελαφρύς Soundproof επιτροπής σάντουιτς μαλλιού βράχου διάρκειας ακουστικός |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
| COEM/ODM: | Διαθέσιμος |
Πίνακες ήχου πυρόσβεσης από λευκό μαλλί Α βαθμού 100 mm πάχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροσβεστικό βαθμό Α Ακουστικό σάντουιτς πάνελ Εύκολη εγκατάσταση Μονάδα 100 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Επιφάνεια: | Προβερνικωμένος |

