Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
πιστοποιητικό CE επιτροπής σάντουιτς Rockwool πάχους 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων επιτρο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
Ακουστική PU μόνωσης επιτροπής σάντουιτς Rockwool αντίστασης σφράγιση
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχη Rockwool μόνωσης σάντουιτς αντίσταση φλογών αντίστασης επιτροπής ακουστική |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πιστοποιητικό: | CE |
Εύκολη εγκατάσταση Ακουστικό Πίνακα Sandwich Rockwool Glass Wool Sound Absorbing
| Όνομα προϊόντων: | Εύκολος ήχος υαλοβάμβακα Rockwool εγκατάστασης - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
|---|---|
| χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
επιτροπή Rockwool σάντουιτς 75mm 80mm 200mm για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | μονωμένοι τοίχος 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm και επιτροπή σάντουιτς RockWool στεγών |
|---|---|
| Μήκος: | Επιλογή πελάτη |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm |
Ακουστικά φύλλα Puf επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα Rockwool υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός ήχος βαμβακιού υαλοβάμβακα Rockwool διάρκειας - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς υπα |
|---|---|
| Moistureproof: | Ναι |
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος |
Υψηλή αντοχή Πίνακα σάντουιτς Rockwool Αντίσταση υγρασίας και φωτιάς
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιώστε την εύκολη εγκατάσταση με πυρόστακτο ακουστικό πάνελ σάντουιτς βαθμού Α |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Πάχος χάλυβα: | 0.40.8mm |
Ακουστικό πάνελ από πολυουρεθάνιο πετρώματος 60-200kg/m3 Πυκνότητα
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυουρεθάνιο Rockwool 60-200kg/M3 πυκνότητα ακουστικό σάντουιτς με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
Εξωτερική θερμική μονωμένη Soundproof συνήθεια επιτροπής σάντουιτς Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει το μονωμένο θερμικό αλεξίπυρο επιτροπή αδιάβροχο εξωτερικό σάντουιτς RockWool |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |

