Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Γυαλισμένα φύλλα υλικού κατασκευής σκεπής γωνιών επιτροπών πυρήνων αφρού σάντουιτς Rockwool υπαίθρια
| Σχέδιο: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Επιλογή πελάτη |
Ελαφριά δομή χάλυβα Προσυσκευασμένη αποθήκη χάλυβα με C / Z γαλβανισμένο χάλυβα Q235 Purlin και Rockwool Sandwich Panel οροφή τοίχος πάνελ
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
Βιομηχανική δομή από χάλυβα Αποθήκη με επικάλυψη EPS/Rockwool/Fiberglass Wool/PU Sandwich Panel
| Ονομασία του προϊόντος: | Αποθήκη χάλυβα υψηλής ποιότητας Αποθήκη βιομηχανικής χάλυβα |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Αποθήκη κατασκευής χάλυβα |
| Κεντρικό πλαίσιο: | Σιδηροειδή στήλη και σιδηροειδή δομή |
Πυρηνικά υφάσματα από υφαντικό υφασμάτινο υλικό
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Πιστοποιητικό CE
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Αποθηκευτικό μονωμένο εξωτερικό σάντουιτς από λευκό μαλλί για τοίχο
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατασκευαστές Αποθήκη Απομονωμένη εξωτερική οροφή τοίχου Rockwool Sandwich Panel Για πράσινα έργα |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
120X60X60 Cm Μινερολέφαντο Πίνακας πετρώματος Μινερολέφαντο Μόνωση Μόνωση από φυσικά υλικά
| Δάχος: | 25mm200mm |
|---|---|
| Βιωσιμότητα: | Κατασκευασμένο από φυσικά και ανακυκλωμένα υλικά |
| Χημική αντοχή: | Ανθεκτικό στις Πιο Σχετικές Χημικές ουσίες |
ΑποθήκηΣάντουιτς από ροκγουόλ
| Όνομα προϊόντος: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool με το πολυουρεθάνιο για τη στέγη και τον τοίχο Fabhouse αποθηκ |
|---|---|
| πάχος από χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Στυλ σχεδίασης: | Σύγχρονος |
Προσαρμοσμένο ακουστικό πάνελ από λευκό μαλλί χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
επιτροπή σάντουιτς ορυκτού μαλλιού 1000mm Soundproof
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς Rockwool στεγών 1000mm για το υπαίθριο γραφείο μόνωσης κατασκευής με Soundproof |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |

