Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Προκατασκευασμένη μονωμένη θερμότητα επιτροπή 40mm σάντουιτς Rockwool εξωτερικός τοίχος
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευασμένος υπαίθριος εξωτερικός τοίχος επιτροπής επιτροπής σάντουιτς Rockwool μόνωσης κατασκ |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με PU την άκρη |
| Πάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
PU η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς Rockwool μόνωσης προκατασκεύασε το ζαρωμένο χρωματισμένο χάλυβα
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου PU προκατασκεύασε το ζαρωμένο έγχρωμο προκατασκευασμένο χ |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Επικυρωμένο CE σάντουιτς Rockwool επιτροπής 100mm πάχος για τη βιομηχανική μόνωση
| Όνομα προϊόντων: | Επικυρωμένη CE επιτροπή 100mm σάντουιτς Rockwool πάχος για τις βιομηχανικές εφαρμογές μόνωσης |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | CE |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
PU τοίχων επιτροπής σάντουιτς Rockwool μόνωσης άκρη πολυουρεθάνιου
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | CE |
| Soundproof: | Ναι |
Επικυρωμένη CE επιτροπή 100mm 200mm σάντουιτς Rockwool για το υπαίθριο γραφείο
| Όνομα προϊόντων: | Επικυρωμένη CE επιτροπή 50mm σάντουιτς Rockwool πάχος 200mm για την υπαίθρια χρήση γραφείων μόνωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool |
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
Αδιάβροχο μονωμένο Rockwool σύνθετο 0.4mm 0.8mm επιτροπής σάντουιτς
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.4mm 0.8mm αδιάβροχος μονωμένος επιτροπή ήχος σάντουιτς μαλλιού βράχου |
|---|---|
| MOQ: | Λογικός |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Μονωμένη επένδυση επιτροπής σάντουιτς επιτροπής Rockwool PU για τη στέγη και τον τοίχο
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου, επιτροπή σάντουιτς Rockwool |
PU που σφραγίζει το cOem επιτροπής 100kg/m3 σάντουιτς Rockwool ορυκτού μαλλιού
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει τις επιτροπές σάντουιτς πυρήνων Rockwool ορυκτού μαλλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |

