Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη φωτιά σάντουιτς από λευκό μαλλί με ελαφρύ βάρος εύκολη εγκατάσταση Πιστοποίηση CE
| Θερμότητα-μόνωση: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Αναπνευστική απομόνωση από λευκό μαλλί 100mm με μη υγροσκοπική και χημική αντοχή
| Ονομασία του προϊόντος: | Ανοσόρροπη απομόνωση από ράβδο ράβδου με μη υγροσκοπική και χημική αντοχή |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Rockwool |
| Απορρόφηση νερού: | ≤ 5% |
Baodu Rockwool Composite Panels Ηχομονωτικά Πυρίμαχα Υψηλή Μόνωση
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετες επιτροπές Rockwool μόνωσης BAODU Soundproof αλεξίπυρες υψηλές |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
Επιτροπή 150mm σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετες επιτροπές σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με PU την άκρη |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
Σύγχρονη μόνωση θερμότητας Rockwool σάντουιτς επιτροπής αφρού πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων: | Σύγχρονη μονωμένη Rockwool θερμότητα-μόνωση πινάκων σάντουιτς αφρού πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Soundproof: | Ναι |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Αδιάβροχη αλεξίπυρη επιτροπή Rockwool 75mm σάντουιτς μόνωσης πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχη ανώτερη αλεξίπυρος-μόνωση επιτροπής σάντουιτς Rockwool εύκολη να εγκαταστήσει καινοτόμο |
|---|---|
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Πυροστασία Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Σιδήρου πάχος 0,4 mm-0,8 mm
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Ηχομόνωση: | - Ναι, ναι. |
200 χιλιοστών Α1 κατηγορίας Ανθεκτική στη φωτιά, ηχομόνωση από λευκό μαλλί, κατασκευασμένη από φυσικά υλικά
| Ονομασία του προϊόντος: | Κλάση Α1 Ανθεκτική στη φωτιά μόνωση από πετρώματα από φυσικά υλικά |
|---|---|
| Μάρκα: | BAODU |
| Αντίσταση στη φωτιά: | Τάξη Α1 |
Πνευσταρό ανθεκτικό ηχομόνωση από λευκό μαλλί από βιώσιμα υλικά
| Ονομασία του προϊόντος: | Αναπνευστική και ανθεκτική ηχομόνωση Rockwool Μονωτική επιφάνεια από βιώσιμα υλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 30mm150mm |
| Διάμετρο: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

