Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Υπαίθρια επιτροπή σάντουιτς Rockwool τοίχων αλεξίπυρη για το κατάστημα μόνωσης κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool για το υπαίθριο κτήριο τοίχων γραφείων καταστημάτων μόνωσης οι |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Προσαρμοσμένη επιτροπή 50mm σάντουιτς Rockwool για τη μόνωση κατασκευής
| Υλικό πυρήνων: | Πίνακας Rockwool |
|---|---|
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Πυροστασία Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Σιδήρου πάχος 0,4 mm-0,8 mm
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Ηχομόνωση: | - Ναι, ναι. |
Μεταλλικό Rockwool Απομονωμένα Πίνακες Sandwich Σπίτι Πίνακα Sandwich τοίχος
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 200-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Πιστοποιητικό: | CE |
200 χιλιοστών Α1 κατηγορίας Ανθεκτική στη φωτιά, ηχομόνωση από λευκό μαλλί, κατασκευασμένη από φυσικά υλικά
| Ονομασία του προϊόντος: | Κλάση Α1 Ανθεκτική στη φωτιά μόνωση από πετρώματα από φυσικά υλικά |
|---|---|
| Μάρκα: | BAODU |
| Αντίσταση στη φωτιά: | Τάξη Α1 |
πυρίμαχη μόνωση κρύας αποθήκευσης επιτροπών σάντουιτς 50mm Rockwool θερμική
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη Rockwool σάντουιτς ενεργειακή αποδοτικότητα θερμικής μόνωσης επιτροπής ελαφριά |
|---|---|
| Πάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
πιστοποιητικό CE επιτροπής σάντουιτς Rockwool πάχους 50mm
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων επιτρο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
50 mm ανθεκτικό στο νερό πετρώμα
| Όνομα προϊόντος: | Μη υγροσκοπική ανθεκτική στο νερό πυρόστατη θερμική μόνωση κτιρίων από πετρώδες μαλλί με ανθεκτικότη |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί: | Λοφίο |
| Αντίσταση στη φωτιά: | Κατηγορία Α1 |
Αδιάβροχο Rockwool 50mm φύλλο μόνωσης επιτροπής PUF σάντουιτς για τον τοίχο στεγών
| Πλάτος: | 1000mm |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς |
| πιστοποιητικό: | CE |
Προκατασκευασμένο Rockwool 100mm επιτροπή σάντουιτς για το κτήριο στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδειξης απόδειξης πυρκαγιάς για το εξωτερικό κτήριο στεγών τοίχω |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool |
| Θερμότητα-μόνωση: | Ναι |

