Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Σύγχρονο στυλ σχεδιασμού Προσυσκευασμένη δομή Αποθήκη με επένδυση οροφής από EPS / Rockwool / Fiberglass Wool / PU Sandwich Panel
| Ονομασία του προϊόντος: | Μεταλλικά κτίρια Προετοιμασμένα κτίρια Προετοιμασμένες δομές Αποθήκη |
|---|---|
| εγγύηση: | 50 χρόνια |
| Επικάλυψη τοίχων: | Επ/Ροκγουόλ/Γυάλινη Wool/PU Sandwich Panel ή Steel Sheet |
Prefabricada Edificio Prefabricado Edificios Metalicos Προσυσκευασμένες δομές από χάλυβα Αποθήκη
| Ονομασία του προϊόντος: | Prefabricada Edificio Prefabricado Edificios Metalicos Προσυσκευασμένες δομές από χάλυβα Αποθήκη |
|---|---|
| Σχεδιασμός σχεδίου: | SAP2000/AutoCAD/PKPM/3D3S/TEKLA |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
Μείωση θορύβου Πίνακα σάντουιτς Ορυκτό μαλλί ενεργειακά αποδοτικό για έργα κατασκευής
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμοσμένο μήκος ορυκτού μαλλιού σάντουιτς πάνελ για ηχητική μόνωση
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Ελαφριά Soundproof σάντουιτς μονωμένη PU επιτροπή τοίχων επιτροπής αλεξίπυρη
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof Rockwool σάντουιτς επιτροπής αλεξίπυρη επιτροπή τοίχων μόνωσης ελαφριά τυποποιημένη |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Κατασκευή 50mm επιτροπής σάντουιτς μόνωσης θερμότητας PU επιτροπής Coolroom υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Θερμότητας μόνωσης αλεξίπυρο χάλυβα υλικό PU υαλοβάμβακα Rockwool επιτροπής μόνωσης φύλλων υγιές |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Διάρκεια: | Υψηλός |
Ελαφριά μονωμένη επιτροπή 75mm σάντουιτς χάλυβα ODM
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφριά μονωμένη υγιής επιτροπή σάντουιτς Rockwool ορυκτού μαλλιού με PU το χάλυβα χρώματος ακρών |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
| Υλικό πυρήνων: | Πίνακας Rockwool |
Προσαρμοσμένη γυαλιού επιτροπή σάντουιτς μαλλιού ακουστική για τις λύσεις μόνωσης θερμότητας
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς απορρόφησης προσαρμοσμένη Soundproofing για τις λύσεις μόνωσης θερμότητ |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Πολυουρεθάνιο Edge Rock Wool Ακουστικό Πίνακα Ηχομόνωση Προσαρμοσμένη για Αποθήκες
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυουρεθάνιο Rockwool 60-200kg/M3 πυκνότητα ακουστικό σάντουιτς με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
επιτροπή σάντουιτς 50mm 125mm σύνθετη ακουστική για Soundproofing που προκατασκευάζεται
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς 50mm η 200mm ακουστική για Soundproofing και η μόνωση προκατασκευάζουν τον εξωτερ |
|---|---|
| Καταστήστε αλεξίπυροι: | Ναι |
| Moistureproof: | Ναι |

