Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Βελτιωμένη θερμομόνωση πυκνότητα 90-150kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Χρώμα Επιφάνεια χάλυβα
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Πυροστασία Πίνακες Sandwich Rockwool Rockwool Insulated Sandwich Board με ελαφριά μόνωση
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Πιστοποιητικό: | CE |
αλεξίπυρος ελαφρύς μόνωσης επιτροπής σάντουιτς 50mm200mm Rockwool για το υλικό κατασκευής σκεπής
| Όνομα προϊόντων: | αλεξίπυρη υψηλής απόδοσης ελαφριά επιτροπή σάντουιτς Rockwool μόνωσης 50mm200mm για το υλικό κατασκε |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool για το υλικό κατασκευής σκεπής |
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
80mm Rockwool σάντουιτς ελαφρύ αλεξίπυρο πολυουρεθάνιο μόνωσης επιτροπής υγιές
| Όνομα προϊόντων: | Περιβαλλοντικά υγιείς επιτροπές σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου μόνωσης ελαφριές αλεξίπυρες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
125mm Rockwool Sandwich Panel μοντέρνο στυλ σχεδιασμού ηχομόνωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακα Sandwich Rockwool με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη Σύγχρονο στυλ σχεδιασμού |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά |
Πίνακας σφράγισης PU Sandwich Rockwool RAL Χρώμα Πιστοποιητικό CE
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδο με σφραγίδα PU με χρώμα RAL και πιστοποιητικό CE |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Προσαρμοσμένο RAL χρώμα σύγχρονο σχεδιασμό αδιάβροχο Rockwool σάντουιτς πάνελ για την κατασκευή μόνωση στο γραφείο ή
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
Καινοτόμος τεχνολογία Πυροστασία PU Σφραγισμός Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Πίνακες Sandwich Rockwool / Rockwool Insulated Sandwich Board Πίνακας φωτεινής ατμόσφαιρας ηχομόνωσης
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
75mm Αδιάβροχο Απομονωμένο Πίνακα Rockwool Custom Color για Απομόνωση Γραφείων Κατασκευών
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |

