Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool t m sandwich ] αγώνας 163 προϊόντα.
Prefab μόνωσε την ακουστική επιτροπή σάντουιτς για την υγιή απορρόφηση
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευάστε την εξωτερική προκατασκευασμένη τοίχος μονωμένη ακουστική επιτροπή σάντουιτς για την |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας: | Ναι |
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, |
Soundproof ακουστικά συστήματα επένδυσης μόνωσης θερμότητας επιτροπής σάντουιτς
| Όνομα προϊόντων: | Υγιή συστήματα επένδυσης μόνωσης θερμότητας επιτροπής σάντουιτς αδιαβροχοποίησης ακουστικά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκη εμπορευμάτων, κτήριο και άλλοι εξοπλισμοί θερμικοί |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Υψηλή διάρκεια 150mm ελαφρύς Soundproof ακουστικών επιτροπών Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός ελαφρύς Soundproof επιτροπής σάντουιτς μαλλιού βράχου διάρκειας ακουστικός |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
| COEM/ODM: | Διαθέσιμος |
Ηχομόνωση Ακουστικό Πίνακα Sandwich Rockwool Glass Wool Sound Absorbing Thickness 80mm
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof ήχος υαλοβάμβακα Rockwool - απορροφώντας πάχος 50mm 75mm80mm 100mm 125mm 150mm 200mm επιτ |
|---|---|
| Αντίσταση υγρασίας: | Ναι |
| Εγκατάσταση: | Εύκολος |
Πίνακες ήχου πυρόσβεσης από λευκό μαλλί Α βαθμού 100 mm πάχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροσβεστικό βαθμό Α Ακουστικό σάντουιτς πάνελ Εύκολη εγκατάσταση Μονάδα 100 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Επιφάνεια: | Προβερνικωμένος |
Αποτελεσματική μείωση θορύβου Ακουστικό Πίνακα Sandwich με πάχος χάλυβα 0,4-0,8 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Αποτελεσματική μείωση του θορύβου Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικό σάντουιτς με πάχος χάλυβα 0,4-0,8 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, επιθεώρηση Onsite, ελ |
50mm Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο ακουστικό σάντουιτς για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 60-200kg/m3 |
| Κλειστή λέξη: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
Ανθεκτικός στην υγρασία ακουστικός σάντουιτς
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ηχομόνωσης ανθεκτικός στην υγρασία για ηχητική μόνωση Πίνακας σάντουιτς Δυσσωματικότητα 60-2 |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
Προσαρμοσμένο μήκος ακουστικό σάντουιτς πάνελ με πυρόστακτη βαθμίδα Α
| Durability: | High |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| Design Style: | Modern |
Προκατασκευάστε το Soundproof ακουστικό σάντουιτς cOem τοίχων επιτροπής εξωτερικό
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευάστε τον εξωτερικό ήχο φύλλων χάλυβα ορυκτού μαλλιού τοίχων - απορροφώντας ακουστική επιτ |
|---|---|
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
| Φύλλο χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |

