Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool t m sandwich ] αγώνας 163 προϊόντα.
PU που σφραγίζει το cOem επιτροπής 100kg/m3 σάντουιτς Rockwool ορυκτού μαλλιού
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει τις επιτροπές σάντουιτς πυρήνων Rockwool ορυκτού μαλλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Βαθμολογήστε τα φύλλα ενός Rockwool σάντουιτς επιτροπής υλικού κατασκευής σκεπής με τη σφράγιση πολυουρεθάνιου αλεξίπυρη
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με το πολυουρεθάνιο που σφραγίζει τον αλεξίπυρο βαθμό επιτροπές σάντουιτ |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Μονωμένος πολυουρεθάνιο ODM επιτροπής σάντουιτς Rockwool εργαστηρίων αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου, επιτροπή σάντουιτς Rockwool |
Εύκολη εγκατάσταση Ακουστικό Πίνακα Sandwich Rockwool Glass Wool Sound Absorbing
| Όνομα προϊόντων: | Εύκολος ήχος υαλοβάμβακα Rockwool εγκατάστασης - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
|---|---|
| χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Ακουστικό πάνελ από πολυουρεθάνιο πετρώματος 60-200kg/m3 Πυκνότητα
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυουρεθάνιο Rockwool 60-200kg/M3 πυκνότητα ακουστικό σάντουιτς με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδοσης ODM για το ανώτατο όριο στεγών τοίχων δωματίων
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδοσης για το sound-proofing ανώτατο όριο στεγών τοίχων λύσε |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
| Ακουστική απόδοση: | Άριστος |
Κατασκευή 50mm επιτροπής σάντουιτς μόνωσης θερμότητας PU επιτροπής Coolroom υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Θερμότητας μόνωσης αλεξίπυρο χάλυβα υλικό PU υαλοβάμβακα Rockwool επιτροπής μόνωσης φύλλων υγιές |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Διάρκεια: | Υψηλός |
Καταστήστε αλεξίπυρα μονωμένου PUF 25mm επιτροπή PU Rockwool σάντουιτς
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρος ήχος πιστοποιητικών CE - απορροφώντας ακουστική μόνωση PU Rockwool επιτροπής σάντουιτς |
|---|---|
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
| Soundproof: | Ναι |
Επιτροπές Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου Pir υαλοβάμβακα για το ODM κρύων δωματίων
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα για τους χτίζοντας και άλλους εξοπλισμούς θερμικούς |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 60-200kg/m3 |
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
Προκατασκευάστε την ακουστική μόνωση θερμότητας επιτροπής σάντουιτς για την πρόσοψη τοίχων
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη Soundproof ακουστική μόνωση θερμότητας επιτροπής σάντουιτς ανθεκτική |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |

