Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool t m sandwich ] αγώνας 337 προϊόντα.
Σύγχρονη Rockwool Sandwich Board για την κατασκευή μόνωσης χάλυβα 0,4 mm-0,8 mm
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
ΑποθήκηΣάντουιτς από ροκγουόλ
| Όνομα προϊόντος: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool με το πολυουρεθάνιο για τη στέγη και τον τοίχο Fabhouse αποθηκ |
|---|---|
| πάχος από χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Στυλ σχεδίασης: | Σύγχρονος |
αλεξίπυρος ελαφρύς μόνωσης επιτροπής σάντουιτς 50mm200mm Rockwool για το υλικό κατασκευής σκεπής
| Όνομα προϊόντων: | αλεξίπυρη υψηλής απόδοσης ελαφριά επιτροπή σάντουιτς Rockwool μόνωσης 50mm200mm για το υλικό κατασκε |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool για το υλικό κατασκευής σκεπής |
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
Ελαφρύς βάρος Rockwool ασφαλή και ηχητικά ακουστικά πάνελ 150mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Ελαφρύς βάρος Rockwool Sandwich Panel Πυκνότητα 90-150kg/m3 Σιδήρου πάχος 0,4mm-0,8mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
125mm Rockwool Sandwich Panel μοντέρνο στυλ σχεδιασμού ηχομόνωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακα Sandwich Rockwool με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη Σύγχρονο στυλ σχεδιασμού |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά |
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel Προσαρμοσμένα μήκη
| Ονομασία του προϊόντος: | ΣΤΕΛΙΝΟΣ ΠΑΝΕΛΟΣ Σάντουιτς Προσαρμοσμένα μήκη για διάφορες εφαρμογές Rockwool Πανέλες σάντουιτς |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Μείωση θορύβου Πίνακα σάντουιτς Ορυκτό μαλλί ενεργειακά αποδοτικό για έργα κατασκευής
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Πίνακας σφράγισης PU Sandwich Rockwool RAL Χρώμα Πιστοποιητικό CE
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδο με σφραγίδα PU με χρώμα RAL και πιστοποιητικό CE |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Προσαρμοσμένο RAL χρώμα σύγχρονο σχεδιασμό αδιάβροχο Rockwool σάντουιτς πάνελ για την κατασκευή μόνωση στο γραφείο ή
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
Χρωματιστό RAL Rockwool Sandwich Panel Πυροσβεστικό κατασκευαστικό μονωτικό πάνελ για υπαίθρια γραφεία
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |

