Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool t m sandwich ] αγώνας 337 προϊόντα.
Μεταλλικό Rockwool Απομονωμένα Πίνακες Sandwich Σπίτι Πίνακα Sandwich τοίχος
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 200-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Πιστοποιητικό: | CE |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Αδιάβροχο Rockwool 50mm φύλλο μόνωσης επιτροπής PUF σάντουιτς για τον τοίχο στεγών
| Πλάτος: | 1000mm |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς |
| πιστοποιητικό: | CE |
Υπαίθρια επιτροπή σάντουιτς Rockwool τοίχων αλεξίπυρη για το κατάστημα μόνωσης κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool για το υπαίθριο κτήριο τοίχων γραφείων καταστημάτων μόνωσης οι |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Ελαφριά Soundproof σάντουιτς μονωμένη PU επιτροπή τοίχων επιτροπής αλεξίπυρη
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof Rockwool σάντουιτς επιτροπής αλεξίπυρη επιτροπή τοίχων μόνωσης ελαφριά τυποποιημένη |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Εύκολη εγκατάσταση Ακουστικό Πίνακα Sandwich Rockwool Glass Wool Sound Absorbing
| Όνομα προϊόντων: | Εύκολος ήχος υαλοβάμβακα Rockwool εγκατάστασης - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
|---|---|
| χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Baodu Rockwool Composite Panels Ηχομονωτικά Πυρίμαχα Υψηλή Μόνωση
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετες επιτροπές Rockwool μόνωσης BAODU Soundproof αλεξίπυρες υψηλές |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
επιτροπή σάντουιτς ορυκτού μαλλιού 1000mm Soundproof
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς Rockwool στεγών 1000mm για το υπαίθριο γραφείο μόνωσης κατασκευής με Soundproof |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
Ενεργειακά αποδοτική σύνθετη πλακέτα από λευκή ίνα με πυκνότητα 90-150 kg/m3
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |

