Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool t m sandwich ] αγώνας 337 προϊόντα.
Καινοτόμος τεχνολογία Πυροστασία PU Σφραγισμός Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Προσαρμοσμένο ΠΥ Σφραγίσματος Rockwool Sandwich Panel Θερμομόνωση RAL Χρώμα Steel Panel Πιστοποιημένο CE
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμότητα-μόνωση: | - Ναι, ναι. |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Ανθεκτικό στη φωτιά σάντουιτς από λευκό μαλλί με ελαφρύ βάρος εύκολη εγκατάσταση Πιστοποίηση CE
| Θερμότητα-μόνωση: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Επιτροπή 150mm σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετες επιτροπές σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με PU την άκρη |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
Προκατασκευασμένη 125mm μονωμένη σφράγιση αφρού PU επιτροπής σάντουιτς που προσαρμόζεται για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευασμένος μονωμένος αφρός PU που σφραγίζει προσαρμοσμένη τη Rockwool κατασκευή επιτροπών σά |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
| Στεγανοποιήστε: | Ναι |
Κάλυψη θερμότητας / πυρκαγιάς ανθεκτικό Rockwool ακουστικό πάνελ ελαφρύς βάρος αφρός μονωμένο 75mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεραμίδας ανθεκτικός στη θερμότητα και στη φωτιά ελαφρύς ποιότητας από αφρό, απομονωμένο με σάντουιτ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
1000 mm πλάτος πίνακα πετρώματος για την μονόκλιση των κατασκευών
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Πίνακες Sandwich Rockwool / Rockwool Insulated Sandwich Board Πίνακας φωτεινής ατμόσφαιρας ηχομόνωσης
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
75mm Αδιάβροχο Απομονωμένο Πίνακα Rockwool Custom Color για Απομόνωση Γραφείων Κατασκευών
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Σύγχρονο σχεδιασμό Rockwool Sandwich Panel Υψηλότερη πυρόστατη μόνωση 1000mm Αδιάβροχη για το γραφείο κατασκευής
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |

