Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool t m sandwich ] αγώνας 337 προϊόντα.
πυρίμαχη μόνωση κρύας αποθήκευσης επιτροπών σάντουιτς 50mm Rockwool θερμική
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη Rockwool σάντουιτς ενεργειακή αποδοτικότητα θερμικής μόνωσης επιτροπής ελαφριά |
|---|---|
| Πάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
Προσαρμοσμένο μήκος πίνακα Rockwool για εξωτερική εγκατάσταση του γραφείου μόνωση
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμοσμένος χάλυβας τοίχων επιτροπής σάντουιτς μόνωσης Rockwool ακουστικός Soundproof
| Όνομα προϊόντων: | Μονωμένο αλεξίπυρο μέταλλο επιτροπής σάντουιτς τοίχων RockWool ακουστικό Soundproof |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Σύγχρονη μόνωση θερμότητας Rockwool σάντουιτς επιτροπής αφρού πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων: | Σύγχρονη μονωμένη Rockwool θερμότητα-μόνωση πινάκων σάντουιτς αφρού πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Soundproof: | Ναι |
| Πιστοποιητικό: | CE |
μονωμένες επιτροπές Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου υαλοβάμβακα Rockwool για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφριά Rockwool υαλοβάμβακα επιτροπή μόνωσης πολυουρεθάνιου υγιής για την αποθήκη εμπορευμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχη αλεξίπυρη επιτροπή Rockwool 75mm σάντουιτς μόνωσης πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχη ανώτερη αλεξίπυρος-μόνωση επιτροπής σάντουιτς Rockwool εύκολη να εγκαταστήσει καινοτόμο |
|---|---|
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
επιτροπή Rockwool σάντουιτς 75mm 80mm 200mm για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | μονωμένοι τοίχος 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm και επιτροπή σάντουιτς RockWool στεγών |
|---|---|
| Μήκος: | Επιλογή πελάτη |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm |
Ακουστικά φύλλα Puf επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα Rockwool υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός ήχος βαμβακιού υαλοβάμβακα Rockwool διάρκειας - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς υπα |
|---|---|
| Moistureproof: | Ναι |
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος |
Υψηλή αντοχή Πίνακα σάντουιτς Rockwool Αντίσταση υγρασίας και φωτιάς
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιώστε την εύκολη εγκατάσταση με πυρόστακτο ακουστικό πάνελ σάντουιτς βαθμού Α |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Πάχος χάλυβα: | 0.40.8mm |
Επικυρωμένο CE σάντουιτς Rockwool επιτροπής 100mm πάχος για τη βιομηχανική μόνωση
| Όνομα προϊόντων: | Επικυρωμένη CE επιτροπή 100mm σάντουιτς Rockwool πάχος για τις βιομηχανικές εφαρμογές μόνωσης |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | CE |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |

