Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 327 προϊόντα.
Αφρός 50mm PIR PUF επιτροπή Coolroom για τη μόνωση σπιτιών
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Αδιάβροχες επιτροπές 50mm200mm πυρήνων αργιλίου φύλλων σάντουιτς αλουμινίου
| Πυκνότητα: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| Αλεξίπυρος βαθμός: | Α |
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή 50mm200mm σάντουιτς αλουμινίου αδιάβροχο εξωτερικό υλικό επένδυσης τοίχων |
μονωμένες επιτροπές Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου υαλοβάμβακα Rockwool για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφριά Rockwool υαλοβάμβακα επιτροπή μόνωσης πολυουρεθάνιου υγιής για την αποθήκη εμπορευμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Μονωμένος PU ήχος τοίχων επιτροπής CE πιστοποιητικό - που απορροφά 80mm 100mm
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστικός υλικός ήχος μόνωσης πιστοποιητικών CE - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος |
Επιτροπές Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου Pir υαλοβάμβακα για το ODM κρύων δωματίων
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα για τους χτίζοντας και άλλους εξοπλισμούς θερμικούς |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 60-200kg/m3 |
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
Ακουστικός αδιάβροχος αλεξίπυρος επιτροπής 50 χιλ. σάντουιτς σύνθετος
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχοι αλεξίπυροι ακουστικοί μόνωση και ήχος επιτροπής σάντουιτς υγιείς - που απορροφούν |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας Rockwool |
Λύσεις ηχομόνωσης Πίνακα απορρόφησης ήχου με μοντέρνο στυλ σχεδιασμού
| Moisture Resistance: | Yes |
|---|---|
| Warranty: | More Than 50 Years |
| Durability: | High |
Πίνακας ηχομόνωσης για μεγάλα κτίρια
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Function: | Thermal Insulation And Sound Insulation |
| Surface: | Prepainted |
Εύκολη εγκατάσταση Πίνακα ηχομόνωσης Υψηλή αντοχή και απόδοση
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
|---|---|
| Surface: | Prepainted |
| Usage: | Construction Insulation;Building And Other Equipments Thermal Insulation |
PU υαλοβάμβακα επιτροπή γυαλιού σάντουιτς γωνιών για τη στέγη τοίχων κρύας αποθήκευσης
| Σχέδιο: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας PU Rockwool |
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted |

