Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 327 προϊόντα.
Μονάδα ακουστικού σάντουιτς πάχους 100 mm με προχρωματισμένη επιφάνεια
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, επιθεώρηση Onsite, ελ |
| Θερμομόνωση: | - Ναι, ναι. |
Κυρτό θερμικό μονωμένο RAL επιτροπής σάντουιτς τοίχων χρώμα γωνιών
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχο χρώμα Ral επιτροπής τοίχων θερμικής μόνωσης σύγχρονου σχεδίου υγιούς μείωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας PU Rockwool |
| Εφαρμογή: | Χτίζοντας τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων για την οικοδόμηση |
Η γωνία επιτροπής σάντουιτς ODM μόνωσε τις προκατασκευασμένες επιτροπές
| Πλεονέκτημα: | Η υγιής μόνωση εύκολη εγκαθιστά την αδιάβροχη αλεξίπυρη αλεξίπυρη υγιή μείωση μόνωσης θερμότητας αδι |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλογή πελάτη |
| Σχέδιο: | 60-120kg/m3 |
Prefab επιτροπές σάντουιτς αντίστασης θερμότητας για το υλικό κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | Φύλλο χάλυβα χρώματος: 0.40.8mm Rockwool/πίνακας υαλοβάμβακα: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| Μήκος: | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη, όχι περισσότεροι από 11800mm |
Soundproof γωνία 50mm επιτροπής σάντουιτς πυρήνων αφρού τοίχος θερμικής μόνωσης 200mm
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof αλεξίπυρη επιτροπή 50mm στεγών γωνιών χρώματος τοίχος θερμικής μόνωσης 200mm |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας PU Rockwool |
| Χρώμα: | Επιλογή πελάτη |
αφρός αργιλίου επιτροπής σάντουιτς φίμπεργκλας γωνιών 100mm 125mm 150mm για την οικοδόμηση
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή τοίχων γωνιών 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm για την οικοδόμηση της μόνωσης και Soundproof |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος αλεξίπυρος Soundproof |
Προσαρμοσμένο μήκος 80mm Glasswool Sandwich Panel Θερμική μόνωση
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς μαλλιού γυαλιού |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Προσαρμοσμένο μήκος Πίνακα σάντουιτς γυάλινου μαλλιού 75 mm πάχος
| Τύπος οθόνης: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Ικανότητα επίλυσης έργων: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
| Εγγύηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Πίνακα σάντουιτς από γυάλινη ίνα πάχους 50 mm ηχομόνωση
| Δείγμα: | Δωρεάν δείγμα |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Σφιχτότητα: | 64kg/m3 |
Δυνατός ανθεκτικός αφρός γυάλινο μαλλί σάντουιτς Πίνακα χρώμα χάλυβα εξωτερικό τοίχος οροφή πάχος 200mm
| Ικανότητα επίλυσης έργων: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |

