Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
κουρτίνα μετάλλων επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου πυρήνων αφρού 950mm
| Όνομα προϊόντων: | δομική κρυμμένη επιτροπή μόνωση τέσσερα βιδών αλουμινίου 950mm αυλακωμένη πλευρά τονισμένη κοινή κου |
|---|---|
| Υλικό:: | Υαλοβάμβακας, Rockwool, PU |
| Υπηρεσία μεταπώλησης:: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite |
Αδιάβροχη πυκνότητα γωνιών 60kg-120kg μ3 επιτροπής σάντουιτς μαλλιού γυαλιού cOem
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof αδιάβροχη πυκνότητα επιτροπής τοίχων γωνιών 60-120kg μ3 για Wareshop |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος αλεξίπυρος Soundproof |
| Πάχος: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm κ.λπ. |
Στέγη επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου του ΑΚΕ για το εργαστήριο αποθηκών εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή κιβωτίων Baodu για την αποθήκη εμπορευμάτων και εργαστήριο |
|---|---|
| Μήκος: | Επιλογή πελάτη |
| Πλάτος: | 950mm1000mm |
Πυρηνικά υφάσματα από υφαντικό υφασμάτινο υλικό
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Αποθηκευτικό μονωμένο εξωτερικό σάντουιτς από λευκό μαλλί για τοίχο
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατασκευαστές Αποθήκη Απομονωμένη εξωτερική οροφή τοίχου Rockwool Sandwich Panel Για πράσινα έργα |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο μήκος πίνακα Rockwool για εξωτερική εγκατάσταση του γραφείου μόνωση
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Σύγχρονη μόνωση θερμότητας Rockwool σάντουιτς επιτροπής αφρού πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων: | Σύγχρονη μονωμένη Rockwool θερμότητα-μόνωση πινάκων σάντουιτς αφρού πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Soundproof: | Ναι |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Προσαρμοσμένο ακουστικό πάνελ από λευκό μαλλί χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Πολυουρεθάνιο Edge Rock Wool Ακουστικό Πίνακα Ηχομόνωση Προσαρμοσμένη για Αποθήκες
| Ονομασία του προϊόντος: | Πολυουρεθάνιο Rockwool 60-200kg/M3 πυκνότητα ακουστικό σάντουιτς με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
Επικυρωμένο CE σάντουιτς Rockwool επιτροπής 100mm πάχος για τη βιομηχανική μόνωση
| Όνομα προϊόντων: | Επικυρωμένη CE επιτροπή 100mm σάντουιτς Rockwool πάχος για τις βιομηχανικές εφαρμογές μόνωσης |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | CE |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |

