Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 327 προϊόντα.
Ανθεκτικότητα στη φωτιά Πίνακα σάντουιτς γυαλιού μαλλιού Ακουστικό ελαφρύ θερμικό μόνωση
| Ονομασία του προϊόντος: | 2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Απαίτηση πελάτη |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Μονωμένη συνήθεια επένδυση τοίχων στεγών επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου
| Εφαρμογή: | Ο εξωτερικός τοίχος, ελαφρύς, εύκολος εγκαθιστά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα:: | Αδιάβροχο Moistureproof αλεξίπυρο κ.λπ. |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Δομική επιτροπή σάντουιτς Alu αλουμινίου Puf με τη μόνωση υαλοβάμβακα
| Όνομα προϊόντων: | Δομική επιτροπή αλουμινίου με PU μόνωσης υαλοβάμβακα αλεξίπυρο αδιάβροχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 64-120KG/M3 |
| Εφαρμογή: | εξωτερικός τοίχος |
Επιτροπή σάντουιτς ανώτατου υαλοβάμβακα ODM που μονώνει 50mm200mm
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Εξωτερική επιτροπή 100mm σάντουιτς φίμπεργκλας φύλλα για το υλικό κατασκευής σκεπής κατασκευής
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Ακουστικό υλικό κατασκευής σκεπής τοίχων μόνωσης επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα αφρού φίμπεργκλας PUR
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Εξωτερική επένδυση τοίχων επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου του ΑΚΕ που χρωματίζεται
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο επιτροπές εξωτερικό σάντουιτς επένδυσης τοίχων επιτροπής οικοδόμησης αλουμινίου |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 64-120KG/M3 |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Η αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου για τη στέγη βαθμολογεί το Α 50mm200mm
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρος βαθμός ένα διάφορο κτήριο αλουμινίου χρωμάτων επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου |
|---|---|
| Αλεξίπυρος βαθμός: | Α |
| Χρώμα: | Διάφορα χρώματα |
Μονωμένου αδιάβροχος Rustproof Soundproof επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα τοίχων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm, 75mm, 80mm, 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Μήκος: | Lass από 11.8m |
Υψηλή δομή σάντουιτς πάνελ προκατασκευασμένο κτίριο αποθήκης
| Ονομασία προϊόντος: | Προσυσκευασμένα βιομηχανικά υπόστεγα Σιδηρουργική δομή από την Κίνα Βαριά σιδηρουργική δομή Sandwich |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Υλικό: | χάλυβα |

