Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool sandwich panel ] αγώνας 323 προϊόντα.
BAODU Ακουστική Απορρόφηση Βαζαλτικό Wool Rock Wool Board Isolation For Sandwich Panel Κεντρικό ορυκτό Wool
| Δάχος: | 30-100 |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 50-150 Kg/m3 |
| Υλικό: | Άλλα είδη |
επιτροπή του ΑΚΕ σάντουιτς επιτροπών αργιλίου πυρήνων αφρού 75mm εξωτερική
| Όνομα προϊόντων: | Εξωτερική επιτροπή προσόψεων επένδυσης επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου κουρτινών χρώματος για τα κτήρ |
|---|---|
| Μήκος: | Λιγότερο από 11.8m |
| Πλάτος: | 950mm1000mm |
Ακουστική PUF χάλυβα θερμική αντίσταση στεγών σπιτιών επιτροπής υαλοβάμβακα που προσαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής αδιαβροχοποίησης θερμική αντίστασης χρώματος επιτροπή σάντουιτς χάλυβα ακουστική |
|---|---|
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
Επιτροπή χωρισμάτων γωνιών PUF σωστής γωνίας για το κρύο δωμάτιο αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας |
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή σάντουιτς γωνιών σωστής γωνίας Baodu για την αποθήκη εμπορευμάτων και εργαστήριο |
Prefab Steel Multi-story Warehouse Steel Structure Warehouse With Anti-rust Steel & Insulation Panels From Chinese Manufacture
| Όνομα προϊόντος: | Prefab Steel Multi-Story Warehouse Steel Structure Struction Warehouse με πάνελ από χάλυβα και μόνωσ |
|---|---|
| Οροφή και τοίχο: | Χρωματική σιδερένια επένδυση, σάντουιτς από λευκό μαλλί, σάντουιτς από PU κλπ. |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, συγκόλληση, απόσπαση, κοπή, διάτρηση |
Πνευσταρό ανθεκτικό ηχομόνωση από λευκό μαλλί από βιώσιμα υλικά
| Ονομασία του προϊόντος: | Αναπνευστική και ανθεκτική ηχομόνωση Rockwool Μονωτική επιφάνεια από βιώσιμα υλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 30mm150mm |
| Διάμετρο: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |
Προσυσκευασμένα κατασκευαστικά βιομηχανικά μεταλλικά υλικά hangar αποθήκη εργοστάσιο εργοστάσιο χάλυβα δομή κτίριο
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Installation: | Easy |
Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένη δομή χάλυβα Αποθήκη Αγκάρος Κατασκευή Σχεδιασμός Χάλυβα Κονκρέτο Πίνακα Κτίριο Κινέζικο Προσυσκευασμένο
| Ονομασία του προϊόντος: | Θερμοβάλτιστη αποθήκη χάλυβα hangar κατασκευή σχεδιασμός χάλυβα σκυρόδεμα πάνελ αποθήκη κτίριο κινεζ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζεστά βουτηγμένα Ζυγισμένα ή βαμμένα |
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |
Μεταλλικό δομικό υλικό Κατασκευασμένη αποθήκη προς πώληση Κατασκευαστική δομή χάλυβα Κατασκευαστική δομή εμπορικών κτιρίων
| Ονομασία του προϊόντος: | Μεταλλικό δομικό υλικό Κατασκευασμένη αποθήκη προς πώληση Κατασκευαστική δομή χάλυβα Κατασκευαστική |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα στο καιρό: | Υψηλή |
| Υλικό: | Χάλυβας |
High Quality ASTM A36 Carbon Steel Structure Prefab Office Building Light Metal Building for Workshop and Warehouse Storage
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλής ποιότητας ASTM A36 Χάλυβα δομή χάλυβα Prefab Office Building Light Metal Building για εργαστή |
|---|---|
| Οροφή και τοίχο: | Χρωματική σιδερένια επένδυση, σάντουιτς από λευκό μαλλί, σάντουιτς από PU κλπ. |
| Παράθυρο: | Παράθυρο κραμάτων αργιλίου, πλαστικός χάλυβας |

