Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
Κατασκευαστικά κτίρια Θερμική μόνωση Ακουστικό σάντουιτς πάνελ Προχρωματισμένη επιφάνεια Υψηλή ηχομόνωση
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Αντίσταση υγρασίας: | Ναι |
| Λέξη κλειδί: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
75mm Αποθήκη Ηχομόνωση Σάντουιτς Πίνακα Προσυσκευασμένη οροφή κυματοειδής μοντέρνο σχεδιασμό
| Όνομα προϊόντων: | Αποθήκη Προσυσκευασμένη οροφή κυματοειδής μοντέρνος σχεδιασμός ηχομόνωση ακουστικό σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Υγιής απόδειξη μόνωσης θερμότητας εγκατάστασης στεγών επιτροπής σάντουιτς θερμικής μόνωσης ακουστική
| Όνομα προϊόντων: | Θερμική στεγών εύκολη εγκατάστασης θερμότητας επιτροπή σάντουιτς μόνωσης υγιής ακουστική |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προβερνικωμένος |
| Χρήση: | Μόνωση κατασκευής Χτίζοντας και άλλη θερμική μόνωση εξοπλισμών |
Σύγχρονα κτίρια Ακουστικό Πίνακα Sandwich 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό Πίνακα Sandwich 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Πάχος χάλυβα: | 0.40.8mm |
Ανθεκτικός στην υγρασία ακουστικός σάντουιτς
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ηχομόνωσης ανθεκτικός στην υγρασία για ηχητική μόνωση Πίνακας σάντουιτς Δυσσωματικότητα 60-2 |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
Λύσεις ηχομόνωσης Πίνακα απορρόφησης ήχου με μοντέρνο στυλ σχεδιασμού
| Moisture Resistance: | Yes |
|---|---|
| Warranty: | More Than 50 Years |
| Durability: | High |
Ακουστικό σάντουιτς υψηλής πυκνότητας για θερμική μόνωση κτιρίων και άλλους εξοπλισμούς
| Material: | Rockwool Glasswool |
|---|---|
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
| Warranty: | More Than 50 Years |
125 χιλιοστών πάχος ακουστικό σάντουιτς με ηχομόνωση και θερμομόνωση
| OEM / ODM: | Available |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία: | - Ναι, ναι. |
Αδιάβροχο μονωμένο Rockwool σύνθετο 0.4mm 0.8mm επιτροπής σάντουιτς
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.4mm 0.8mm αδιάβροχος μονωμένος επιτροπή ήχος σάντουιτς μαλλιού βράχου |
|---|---|
| MOQ: | Λογικός |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
COem υλικού κατασκευής σκεπής κατασκευής επιτροπής σάντουιτς κρύας αποθήκευσης εργαστηρίων
| Όνομα προϊόντων: | Υγιείς εργαστήριο και αποθήκη εμπορευμάτων στεγών επιτροπής σάντουιτς μόνωσης ακουστικές |
|---|---|
| Λειτουργία: | Θερμική μόνωση και υγιής μόνωση |
| Εγκατάσταση: | εύκολος |

