Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
Προκατασκευασμένο Rockwool 100mm επιτροπή σάντουιτς για το κτήριο στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδειξης απόδειξης πυρκαγιάς για το εξωτερικό κτήριο στεγών τοίχω |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool |
| Θερμότητα-μόνωση: | Ναι |
ήχος τοίχων επιτροπής σάντουιτς 100kg/M3 Rockwool που ενισχύει 100mm
| Υλικό πυρήνων: | Πίνακας Rockwool |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
πυρίμαχη μόνωση κρύας αποθήκευσης επιτροπών σάντουιτς 50mm Rockwool θερμική
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη Rockwool σάντουιτς ενεργειακή αποδοτικότητα θερμικής μόνωσης επιτροπής ελαφριά |
|---|---|
| Πάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
Baodu Rockwool Composite Panels Ηχομονωτικά Πυρίμαχα Υψηλή Μόνωση
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετες επιτροπές Rockwool μόνωσης BAODU Soundproof αλεξίπυρες υψηλές |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
Ενεργειακά αποδοτική σύνθετη πλακέτα από λευκή ίνα με πυκνότητα 90-150 kg/m3
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
Ηχομόνωση 200mm Ακουστικό σάντουιτς με μοντέρνο στυλ σχεδιασμού
| Ονομασία προϊόντος: | 500 τετραγωνικά μέτρα MOQ Ηχομόνωση Ακουστικό σάντουιτς με μοντέρνο στυλ σχεδιασμού |
|---|---|
| Θερμομόνωση: | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Πίνακες ήχου πυρόσβεσης από λευκό μαλλί Α βαθμού 100 mm πάχος
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροσβεστικό βαθμό Α Ακουστικό σάντουιτς πάνελ Εύκολη εγκατάσταση Μονάδα 100 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Επιφάνεια: | Προβερνικωμένος |
Αποτελεσματική μείωση θορύβου Ακουστικό Πίνακα Sandwich με πάχος χάλυβα 0,4-0,8 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Αποτελεσματική μείωση του θορύβου Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικό σάντουιτς με πάχος χάλυβα 0,4-0,8 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, επιθεώρηση Onsite, ελ |
50mm Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο ακουστικό σάντουιτς για αποτελεσματική θερμική και ηχητική μόνωση |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 60-200kg/m3 |
| Κλειστή λέξη: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
Κατασκευή 50mm επιτροπής σάντουιτς μόνωσης θερμότητας PU επιτροπής Coolroom υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Θερμότητας μόνωσης αλεξίπυρο χάλυβα υλικό PU υαλοβάμβακα Rockwool επιτροπής μόνωσης φύλλων υγιές |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Διάρκεια: | Υψηλός |

