Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 327 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο ακουστικό πάνελ από λευκό μαλλί χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλή αντοχή Πίνακα σάντουιτς Rockwool Αντίσταση υγρασίας και φωτιάς
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιώστε την εύκολη εγκατάσταση με πυρόστακτο ακουστικό πάνελ σάντουιτς βαθμού Α |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Πάχος χάλυβα: | 0.40.8mm |
Ακουστικό πάνελ από πολυουρεθάνιο πετρώματος 60-200kg/m3 Πυκνότητα
| Ονομασία προϊόντος: | Πολυουρεθάνιο Rockwool 60-200kg/M3 πυκνότητα ακουστικό σάντουιτς με ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |
1000 mm πλάτος πίνακα πετρώματος για την μονόκλιση των κατασκευών
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Προσαρμοσμένο μήκος ορυκτού μαλλιού σάντουιτς πάνελ για ηχητική μόνωση
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Πυροστασία Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Σιδήρου πάχος 0,4 mm-0,8 mm
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Ηχομόνωση: | - Ναι, ναι. |
Σύγχρονο σχεδιασμό Rockwool Sandwich Panel Υψηλότερη πυρόστατη μόνωση 1000mm Αδιάβροχη για το γραφείο κατασκευής
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Μεταλλικό Rockwool Απομονωμένα Πίνακες Sandwich Σπίτι Πίνακα Sandwich τοίχος
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 200-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Πιστοποιητικό: | CE |
0.6/0.8mm Rockwool Composite Panels The Perfect Combination of Strength and Insulation
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδοσης ODM για το ανώτατο όριο στεγών τοίχων δωματίων
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστική επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδοσης για το sound-proofing ανώτατο όριο στεγών τοίχων λύσε |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
| Ακουστική απόδοση: | Άριστος |

