Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
Επικυρωμένο CE σάντουιτς Rockwool επιτροπής 100mm πάχος για τη βιομηχανική μόνωση
| Όνομα προϊόντων: | Επικυρωμένη CE επιτροπή 100mm σάντουιτς Rockwool πάχος για τις βιομηχανικές εφαρμογές μόνωσης |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | CE |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
Πίνακας σφράγισης PU Sandwich Rockwool RAL Χρώμα Πιστοποιητικό CE
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδο με σφραγίδα PU με χρώμα RAL και πιστοποιητικό CE |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Σύγχρονη μόνωση θερμότητας Rockwool σάντουιτς επιτροπής αφρού πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων: | Σύγχρονη μονωμένη Rockwool θερμότητα-μόνωση πινάκων σάντουιτς αφρού πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Soundproof: | Ναι |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Αποθηκευτικό μονωμένο εξωτερικό σάντουιτς από λευκό μαλλί για τοίχο
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατασκευαστές Αποθήκη Απομονωμένη εξωτερική οροφή τοίχου Rockwool Sandwich Panel Για πράσινα έργα |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
PU που σφραγίζει το cOem επιτροπής 100kg/m3 σάντουιτς Rockwool ορυκτού μαλλιού
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει τις επιτροπές σάντουιτς πυρήνων Rockwool ορυκτού μαλλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου αφρού χάλυβα προσόψεων με Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | Δομική επιτροπή αλουμινίου με τα πιάτα χάλυβα προσόψεων Rockwool για τις βιομηχανικές εγκαταστάσεις |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα χρώματα |
| Πλεονέκτημα:: | Αδιάβροχο Moistureproof αλεξίπυρο κ.λπ. |
80mm Rockwool σάντουιτς ελαφρύ αλεξίπυρο πολυουρεθάνιο μόνωσης επιτροπής υγιές
| Όνομα προϊόντων: | Περιβαλλοντικά υγιείς επιτροπές σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου μόνωσης ελαφριές αλεξίπυρες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
Προσαρμοσμένο μήκος Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακα Sandwich Rockwool υψηλής ποιότητας Προσαρμοσμένο μήκος MOQ 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
Πυροστασία Πίνακες Sandwich Rockwool Rockwool Insulated Sandwich Board με ελαφριά μόνωση
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Πιστοποιητικό: | CE |
Ελαφρύς βάρος Rockwool ασφαλή και ηχητικά ακουστικά πάνελ 150mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Ελαφρύς βάρος Rockwool Sandwich Panel Πυκνότητα 90-150kg/m3 Σιδήρου πάχος 0,4mm-0,8mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |

