Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
PU υαλοβάμβακα επιτροπή γυαλιού σάντουιτς γωνιών για τη στέγη τοίχων κρύας αποθήκευσης
| Σχέδιο: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας PU Rockwool |
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted |
Ελαφριά δομή χάλυβα Προσυσκευασμένη αποθήκη χάλυβα με C / Z γαλβανισμένο χάλυβα Q235 Purlin και Rockwool Sandwich Panel οροφή τοίχος πάνελ
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
Σύγχρονο στυλ σχεδιασμού Προσυσκευασμένη δομή Αποθήκη με επένδυση οροφής από EPS / Rockwool / Fiberglass Wool / PU Sandwich Panel
| Ονομασία του προϊόντος: | Μεταλλικά κτίρια Προετοιμασμένα κτίρια Προετοιμασμένες δομές Αποθήκη |
|---|---|
| εγγύηση: | 50 χρόνια |
| Επικάλυψη τοίχων: | Επ/Ροκγουόλ/Γυάλινη Wool/PU Sandwich Panel ή Steel Sheet |
Μονάδα ακουστικού σάντουιτς πάχους 100 mm με προχρωματισμένη επιφάνεια
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, επιθεώρηση Onsite, ελ |
| Θερμομόνωση: | - Ναι, ναι. |
Πνευσταρό ανθεκτικό ηχομόνωση από λευκό μαλλί από βιώσιμα υλικά
| Ονομασία του προϊόντος: | Αναπνευστική και ανθεκτική ηχομόνωση Rockwool Μονωτική επιφάνεια από βιώσιμα υλικά |
|---|---|
| Δάχος: | 30mm150mm |
| Διάμετρο: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |
Βιομηχανική δομή από χάλυβα Αποθήκη με επικάλυψη EPS/Rockwool/Fiberglass Wool/PU Sandwich Panel
| Ονομασία του προϊόντος: | Αποθήκη χάλυβα υψηλής ποιότητας Αποθήκη βιομηχανικής χάλυβα |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Αποθήκη κατασκευής χάλυβα |
| Κεντρικό πλαίσιο: | Σιδηροειδή στήλη και σιδηροειδή δομή |
Κυρτό θερμικό μονωμένο RAL επιτροπής σάντουιτς τοίχων χρώμα γωνιών
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχο χρώμα Ral επιτροπής τοίχων θερμικής μόνωσης σύγχρονου σχεδίου υγιούς μείωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας PU Rockwool |
| Εφαρμογή: | Χτίζοντας τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων για την οικοδόμηση |
Η γωνία επιτροπής σάντουιτς ODM μόνωσε τις προκατασκευασμένες επιτροπές
| Πλεονέκτημα: | Η υγιής μόνωση εύκολη εγκαθιστά την αδιάβροχη αλεξίπυρη αλεξίπυρη υγιή μείωση μόνωσης θερμότητας αδι |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλογή πελάτη |
| Σχέδιο: | 60-120kg/m3 |
Σύνθετη επένδυση τοίχων φύλλων επιτροπής σάντουιτς αφρού αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετη επιτροπή αλουμινίου με PU το σφραγίζοντας πίνακα επένδυσης τοίχων κουρτινών ακρών |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα χρώματα |
| Υπηρεσία μεταπώλησης:: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite |
Soundproof γωνία 50mm επιτροπής σάντουιτς πυρήνων αφρού τοίχος θερμικής μόνωσης 200mm
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof αλεξίπυρη επιτροπή 50mm στεγών γωνιών χρώματος τοίχος θερμικής μόνωσης 200mm |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας PU Rockwool |
| Χρώμα: | Επιλογή πελάτη |

