Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 327 προϊόντα.
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel Προσαρμοσμένα μήκη
| Ονομασία του προϊόντος: | ΣΤΕΛΙΝΟΣ ΠΑΝΕΛΟΣ Σάντουιτς Προσαρμοσμένα μήκη για διάφορες εφαρμογές Rockwool Πανέλες σάντουιτς |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Μείωση θορύβου Πίνακα σάντουιτς Ορυκτό μαλλί ενεργειακά αποδοτικό για έργα κατασκευής
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Χρωματιστό RAL Rockwool Sandwich Panel Πυροσβεστικό κατασκευαστικό μονωτικό πάνελ για υπαίθρια γραφεία
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |
75mm Αδιάβροχο Απομονωμένο Πίνακα Rockwool Custom Color για Απομόνωση Γραφείων Κατασκευών
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Ανθεκτικό στη φωτιά σάντουιτς από λευκό μαλλί με ελαφρύ βάρος εύκολη εγκατάσταση Πιστοποίηση CE
| Θερμότητα-μόνωση: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
μονωμένες επιτροπές Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου υαλοβάμβακα Rockwool για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφριά Rockwool υαλοβάμβακα επιτροπή μόνωσης πολυουρεθάνιου υγιής για την αποθήκη εμπορευμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Εύκολη εγκατάσταση Ακουστικό Πίνακα Sandwich Rockwool Glass Wool Sound Absorbing
| Όνομα προϊόντων: | Εύκολος ήχος υαλοβάμβακα Rockwool εγκατάστασης - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
|---|---|
| χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Επιτροπή 150mm σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετες επιτροπές σάντουιτς Rockwool πολυουρεθάνιου για τη θερμότητα τοίχων και στεγών - εξωτερικό |
|---|---|
| Τύπος: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool με PU την άκρη |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
Αδιάβροχη αλεξίπυρη επιτροπή Rockwool 75mm σάντουιτς μόνωσης πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχη ανώτερη αλεξίπυρος-μόνωση επιτροπής σάντουιτς Rockwool εύκολη να εγκαταστήσει καινοτόμο |
|---|---|
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο ακουστικό πάνελ από λευκό μαλλί χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |

