Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
Θερμομόνωση PU Σφραγίσματα Rockwool Sandwich Panel 1000mm πλάτος
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Προσαρμοσμένο μήκος πίνακα Rockwool για εξωτερική εγκατάσταση του γραφείου μόνωση
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
Σύγχρονη Rockwool Sandwich Board για την κατασκευή μόνωσης χάλυβα 0,4 mm-0,8 mm
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Βελτιωμένη θερμομόνωση πυκνότητα 90-150kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Χρώμα Επιφάνεια χάλυβα
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Καινοτόμος τεχνολογία Πυροστασία PU Σφραγισμός Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Προκατασκευασμένη 125mm μονωμένη σφράγιση αφρού PU επιτροπής σάντουιτς που προσαρμόζεται για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευασμένος μονωμένος αφρός PU που σφραγίζει προσαρμοσμένη τη Rockwool κατασκευή επιτροπών σά |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
| Στεγανοποιήστε: | Ναι |
Κάλυψη θερμότητας / πυρκαγιάς ανθεκτικό Rockwool ακουστικό πάνελ ελαφρύς βάρος αφρός μονωμένο 75mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεραμίδας ανθεκτικός στη θερμότητα και στη φωτιά ελαφρύς ποιότητας από αφρό, απομονωμένο με σάντουιτ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
Αδιάβροχο Προσαρμοσμένο Απομονωμένο Πίνακα Rockwool 0.4mm-0.8mm Χάλυβα Για Σύγχρονο Σχεδιασμό
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
|---|---|
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

