Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
αφρός αργιλίου επιτροπής σάντουιτς φίμπεργκλας γωνιών 100mm 125mm 150mm για την οικοδόμηση
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή τοίχων γωνιών 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm για την οικοδόμηση της μόνωσης και Soundproof |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος αλεξίπυρος Soundproof |
Προσαρμοσμένο μήκος 80mm Glasswool Sandwich Panel Θερμική μόνωση
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς μαλλιού γυαλιού |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Προσαρμοσμένο μήκος Πίνακα σάντουιτς γυάλινου μαλλιού 75 mm πάχος
| Τύπος οθόνης: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Ικανότητα επίλυσης έργων: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
| Εγγύηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Πίνακα σάντουιτς από γυάλινη ίνα πάχους 50 mm ηχομόνωση
| Δείγμα: | Δωρεάν δείγμα |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Σφιχτότητα: | 64kg/m3 |
Δυνατός ανθεκτικός αφρός γυάλινο μαλλί σάντουιτς Πίνακα χρώμα χάλυβα εξωτερικό τοίχος οροφή πάχος 200mm
| Ικανότητα επίλυσης έργων: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |
Ανθεκτικότητα στη φωτιά Πίνακα σάντουιτς γυαλιού μαλλιού Ακουστικό ελαφρύ θερμικό μόνωση
| Ονομασία του προϊόντος: | 2 |
|---|---|
| Χρώμα: | Απαίτηση πελάτη |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Εξωτερική επιτροπή 100mm σάντουιτς φίμπεργκλας φύλλα για το υλικό κατασκευής σκεπής κατασκευής
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Δωμάτιο κρύας αποθήκευσης επιτροπών Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου τοίχων στεγών 150mm
| Όνομα προϊόντων: | PU 38kg/M3 μόνωσης θερμότητας πυκνότητα 150mm επιτροπή σάντουιτς τοίχων στεγών πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL |
| Πυκνότητα: | 40-42kg/m3 |
πυρίμαχος επιτροπής σάντουιτς 200mm Soundproof PIR που προσαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς πολυουρεθάνιου PU Pur Pir μόνωσης θερμότητας 200mm Soundproof αδιάβροχη |
|---|---|
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Δομή: | Επιτροπή σάντουιτς |
Μονωμένη συνήθεια επένδυση τοίχων στεγών επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου
| Εφαρμογή: | Ο εξωτερικός τοίχος, ελαφρύς, εύκολος εγκαθιστά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα:: | Αδιάβροχο Moistureproof αλεξίπυρο κ.λπ. |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |

