Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
Δομική επιτροπή σάντουιτς Alu αλουμινίου Puf με τη μόνωση υαλοβάμβακα
| Όνομα προϊόντων: | Δομική επιτροπή αλουμινίου με PU μόνωσης υαλοβάμβακα αλεξίπυρο αδιάβροχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 64-120KG/M3 |
| Εφαρμογή: | εξωτερικός τοίχος |
Επιτροπή σάντουιτς ανώτατου υαλοβάμβακα ODM που μονώνει 50mm200mm
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Μονωμένου αδιάβροχος Rustproof Soundproof επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα τοίχων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm, 75mm, 80mm, 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Μήκος: | Lass από 11.8m |
Ακουστικό υλικό κατασκευής σκεπής τοίχων μόνωσης επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα αφρού φίμπεργκλας PUR
| Χρώμα: | RAL |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Αφρός 50mm PIR PUF επιτροπή Coolroom για τη μόνωση σπιτιών
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Η αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου για τη στέγη βαθμολογεί το Α 50mm200mm
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρος βαθμός ένα διάφορο κτήριο αλουμινίου χρωμάτων επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου |
|---|---|
| Αλεξίπυρος βαθμός: | Α |
| Χρώμα: | Διάφορα χρώματα |
Ακουστική PUF χάλυβα θερμική αντίσταση στεγών σπιτιών επιτροπής υαλοβάμβακα που προσαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής αδιαβροχοποίησης θερμική αντίστασης χρώματος επιτροπή σάντουιτς χάλυβα ακουστική |
|---|---|
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
κουρτίνα μετάλλων επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου πυρήνων αφρού 950mm
| Όνομα προϊόντων: | δομική κρυμμένη επιτροπή μόνωση τέσσερα βιδών αλουμινίου 950mm αυλακωμένη πλευρά τονισμένη κοινή κου |
|---|---|
| Υλικό:: | Υαλοβάμβακας, Rockwool, PU |
| Υπηρεσία μεταπώλησης:: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite |
Αδιάβροχες επιτροπές 50mm200mm πυρήνων αργιλίου φύλλων σάντουιτς αλουμινίου
| Πυκνότητα: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| Αλεξίπυρος βαθμός: | Α |
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή 50mm200mm σάντουιτς αλουμινίου αδιάβροχο εξωτερικό υλικό επένδυσης τοίχων |
Αδιάβροχη πυκνότητα γωνιών 60kg-120kg μ3 επιτροπής σάντουιτς μαλλιού γυαλιού cOem
| Όνομα προϊόντων: | Soundproof αδιάβροχη πυκνότητα επιτροπής τοίχων γωνιών 60-120kg μ3 για Wareshop |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος αλεξίπυρος Soundproof |
| Πάχος: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm κ.λπ. |

