Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ panel sandwich rockwool ] αγώνας 337 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο ΠΥ Σφραγίσματος Rockwool Sandwich Panel Θερμομόνωση RAL Χρώμα Steel Panel Πιστοποιημένο CE
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμότητα-μόνωση: | - Ναι, ναι. |
| Τύπος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Υπαίθρια επιτροπή σάντουιτς Rockwool τοίχων αλεξίπυρη για το κατάστημα μόνωσης κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool για το υπαίθριο κτήριο τοίχων γραφείων καταστημάτων μόνωσης οι |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm200mm |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Εγκατάσταση επί τόπου Πίνακες οροφής από λευκό μαλλί Πολυουρεθάνιο Πυροσβεστική θερμομόνωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Εγκατάσταση επί τόπου Πολυουρεθάνιο Πυροσβεστικό θερμομόνωμα Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Δάχος: | 50 χιλιοστά 75 χιλιοστά 80 χιλιοστά 100 χιλιοστά 125 χιλιοστά 150 χιλιοστά 200 χιλιοστά |
Εξωτερική θερμική μονωμένη Soundproof συνήθεια επιτροπής σάντουιτς Rockwool
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει το μονωμένο θερμικό αλεξίπυρο επιτροπή αδιάβροχο εξωτερικό σάντουιτς RockWool |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
PU η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς Rockwool μόνωσης προκατασκεύασε το ζαρωμένο χρωματισμένο χάλυβα
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου PU προκατασκεύασε το ζαρωμένο έγχρωμο προκατασκευασμένο χ |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
PU τοίχων επιτροπής σάντουιτς Rockwool μόνωσης άκρη πολυουρεθάνιου
| Εφαρμογή: | Τοίχος και στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων οικοδόμησης τοίχων |
|---|---|
| πιστοποιητικό: | CE |
| Soundproof: | Ναι |
Επικυρωμένη CE επιτροπή 100mm 200mm σάντουιτς Rockwool για το υπαίθριο γραφείο
| Όνομα προϊόντων: | Επικυρωμένη CE επιτροπή 50mm σάντουιτς Rockwool πάχος 200mm για την υπαίθρια χρήση γραφείων μόνωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool |
| Χρήση: | Υπαίθριο γραφείο καταστημάτων μόνωσης κατασκευής |
Μονουλάριοι πίνακες τοίχου καθαρού δωματίου με πλάτος 1180 mm και πίνακα σάντουιτς
| Ονομασία προϊόντος: | Τυποποιημένες τοιχοφάρμες καθαρής αίθουσας |
|---|---|
| Πλάτος:: | 980mm, 1180mm |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακα σάντουιτς τοίχου καθαρού δωματίου |
Υψηλότερη πυρόσβεση Σύγχρονο σάντουιτς από λευκό μαλλί πυκνότητα ηχομόνωση Ανερόσβεση 1000mm
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
RAL Χρώμα Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 Πυκνότητα Χάλυβα 0,4mm-0,8mm Επικυρωμένο από το CE
| Πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |

