Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant sandwich panels ] αγώνας 503 προϊόντα.
100mm Rockwool Sandwich Panel για τοίχο κτίριο αποθήκη στέγη τοίχος και οροφή
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool για τον τοίχο και τη στέγη υλικού κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτω |
|---|---|
| χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
Αντίσταση πυρκαγιάς 80mm ύφος σύγχρονου σχεδίου επιτροπής σάντουιτς μαλλιού γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | Ακουστική ελαφριά θερμική μόνωση υαλοβάμβακα αντίστασης πυρκαγιάς για το ύφος σύγχρονου σχεδίου |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο πάνελ σάντουιτς γυάλινου μαλλιού 80 mm για μονόκλιση και ηχομόνωση κτιρίων
| Όνομα προϊόντων: | Προσαρμοσμένη επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα για την οικοδόμηση της μόνωσης και Soundproofing |
|---|---|
| Ικανότητα λύσης προγράμματος: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Σύγχρονη προσαρμοσμένη επιτροπή σάντουιτς πολυουρεθάνιου χρώματος Soundproof
| Soundproof: | Ναι |
|---|---|
| χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
| Ύφος σχεδίου: | Σύγχρονος |
Αποτελεσματική μείωση θορύβου Ακουστικό Πίνακα Sandwich με πάχος χάλυβα 0,4-0,8 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Αποτελεσματική μείωση του θορύβου Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικό σάντουιτς με πάχος χάλυβα 0,4-0,8 mm |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, επιθεώρηση Onsite, ελ |
Σύγχρονα κτίρια Ακουστικό Πίνακα Sandwich 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό Πίνακα Sandwich 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Πάχος χάλυβα: | 0.40.8mm |
Θερμική ακουστική μόνωση Sandwich Panel Rockwool Soundproof Prefabricated Pu Foam
| Ονομασία του προϊόντος: | Θερμική και ηχητική μόνωση Ηχομόνωση Προσυσκευασμένο πίνακα σάντουιτς από αφρό από ράβδι |
|---|---|
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Θερμομόνωση PU Σφραγίσματα Rockwool Sandwich Panel 1000mm πλάτος
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
| Δάχος χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
Πίνακα σάντουιτς από γυάλινη ίνα πάχους 50 mm ηχομόνωση
| Δείγμα: | Δωρεάν δείγμα |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Σφιχτότητα: | 64kg/m3 |
Προσαρμοσμένο Πίνακα Σάντουιτς από γυάλινο μαλλί Σύγχρονο σχέδιο Αδιάβροχο
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |
| Πλεονέκτημα: | Αλεξίπυρη αδιάβροχη Soundproof/θερμική μόνωση περιβαλλοντική |

