Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant sandwich panels ] αγώνας 503 προϊόντα.
Καινοτόμες τεχνολογίες σάντουιτς από λευκό μαλλί με ανώτερη πυρόστακτη μόνωση
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς από ράβδι που σφραγίζεται με PU |
Υψηλότερη πυρόσβεση Σύγχρονο σάντουιτς από λευκό μαλλί πυκνότητα ηχομόνωση Ανερόσβεση 1000mm
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
Προσαρμοσμένο σύγχρονο πυρόστακτο γυάλινο στρώμα σάντουιτς από μαλλί
| Δείγμα: | Δωρεάν δείγμα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονο πυρόστακτο υαλοβάμβακο σάντουιτς για ηχοστεγμένη θερμική μόνωση
| Δάχος: | 50 χιλιοστά 75 χιλιοστά 80 χιλιοστά 100 χιλιοστά 125 χιλιοστά 150 χιλιοστά 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Επαγγελματική υποστήριξη μέσω διαδικτύου, εγκατάσταση επί τόπου |
| Πλεονέκτημα: | Αλεξίπυρη αδιάβροχη Soundproof/θερμική μόνωση περιβαλλοντική |
Πίνακα σάντουιτς γυάλινου μαλλιού 1000mm Προσαρμοσμένο μήκος 100mm Πελάτες απαιτείται χρώμα
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακα σάντουιτς γυάλινου μαλλιού 1000 mm Προσαρμοσμένο μήκος 100 mm σε χρώμα που απαιτείται από του |
| Χρώμα: | Απαίτηση πελάτη |
Αλουμινίου συνθετικό πίνακα τιμή PU Rock Wool EPS αφρό σάντουιτς πίνακα πλακέ για οικοδομικά υλικά
| Χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Δάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
| Επιφάνεια: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμόσιμα Πυροστασία Φόμιμο Γυάλινο Σάντουιτς για Κατασκευαστικά Υλικά
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμόσιμο μήκος και χρώμα πυρόστατο πυρόστατο αφρό γυαλί μαλλί σάντουιτς πάνελ για οικοδομικά υλι |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Χρώμα RAL; Προσαρμοσμένο |
Ηχομόνωση Μόνωση Εξωτερικό Φόμιμο Χρώμα Χάλυβα Εξωτερικό Γυαλί Γύλα Σάντουιτς Πίνακα για την οροφή
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηχομόνωση Μόνωση Εξωτερικό Φόμιμο Χρώμα Χάλυβα Εξωτερικό Γυαλί Γύλα Σάντουιτς Πίνακα για την οροφή |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Κλειστή λέξη: | Υαλοβάμβακας |
Διπλό πλευρικό χαλύβδινο φύλλο πολυουρεθάνης αφρού γυάλινου μαλλιού για κατοικίες
| Ονομασία προϊόντος: | Διπλό πλευρικό χαλύβδινο φύλλο πολυουρεθάνης αφρού γυάλινου μαλλιού για κατοικίες |
|---|---|
| Εγγύηση: | Πάνω από 50 Χρόνια |
| Πλεονέκτημα: | Πυροπροστατευτικό/ υδροπροστατευτικό/ ηχοπροστατευτικό/ θερμική μόνωση/ περιβαλλοντικό |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |

