Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant sandwich panels ] αγώνας 503 προϊόντα.
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
PU η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς Rockwool μόνωσης προκατασκεύασε το ζαρωμένο χρωματισμένο χάλυβα
| Υλικό πυρήνων: | Μαλλί βράχου, Rockwool/υαλοβάμβακας, γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η ορυκτή επιτροπή σάντουιτς μαλλιού βράχου PU προκατασκεύασε το ζαρωμένο έγχρωμο προκατασκευασμένο χ |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένος χάλυβας τοίχων επιτροπής σάντουιτς μόνωσης Rockwool ακουστικός Soundproof
| Όνομα προϊόντων: | Μονωμένο αλεξίπυρο μέταλλο επιτροπής σάντουιτς τοίχων RockWool ακουστικό Soundproof |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
Επιτροπή 100mm σάντουιτς υαλοβάμβακα θερμικής μόνωσης συνήθεια
| Όνομα προϊόντων: | Νέος υλικός αλεξίπυρος αδιάβροχος επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα επιτροπής τοίχων μαλλιού γυαλιού |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχη επιτροπή 50mm σάντουιτς χωρισμάτων επιτροπής Puf για τις υποδομές κτηρίων
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη αδιάβροχη Moistureproof συνολική λύση προγράμματος επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα για τις |
|---|---|
| Πάχος: | 50/75/100/150/200mm |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Εξωτερική επένδυση τοίχων επιτροπής σάντουιτς αλουμινίου του ΑΚΕ που χρωματίζεται
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένο επιτροπές εξωτερικό σάντουιτς επένδυσης τοίχων επιτροπής οικοδόμησης αλουμινίου |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 64-120KG/M3 |
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Διακοσμητική επένδυση επιτροπής σάντουιτς μόνωσης πολυουρεθάνιου για το σύστημα κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Σύγχρονη επένδυση σάντουιτς μόνωσης πολυουρεθάνιου για το σύστημα κατασκευής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εύκολος/γρήγορα |
| Πάχος: | (W) 350mm * (Τ) 16mm * (L) 3800mm. (προσαρμοσμένο μήκος |
Χρώμα Ral επιτροπής σάντουιτς μείωσης θορύβου μόνωσης κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής επιτροπή μόνωσης χρώματος μόνωσης RAL κατασκευής για τη χτίζοντας και άλλη θερμική μόνωση εξοπ |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας: | Ναι |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Εύκολη εγκατάσταση Ακουστικό Πίνακα Sandwich Rockwool Glass Wool Sound Absorbing
| Όνομα προϊόντων: | Εύκολος ήχος υαλοβάμβακα Rockwool εγκατάστασης - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς |
|---|---|
| χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
Προκατασκευασμένη 125mm μονωμένη σφράγιση αφρού PU επιτροπής σάντουιτς που προσαρμόζεται για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευασμένος μονωμένος αφρός PU που σφραγίζει προσαρμοσμένη τη Rockwool κατασκευή επιτροπών σά |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 100kg/m3 |
| Στεγανοποιήστε: | Ναι |

