Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant sandwich panels ] αγώνας 503 προϊόντα.
Σύγχρονη κατασκευή Rockwool Sandwich Panel PU Σφραγισμός Ηχομόνωση
| Δάχος: | 50 χιλιοστά 75 χιλιοστά 80 χιλιοστά 100 χιλιοστά 125 χιλιοστά 150 χιλιοστά 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακας Sandwich από ράβδο |
Απομονωτικό υαλοβάμβακο 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Απομόνωση με υαλοβάμβακο 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά |
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς μαλλιού γυαλιού |
Αδιάβροχο σάντουιτς από λευκό μαλλί πλάτος 1000 mm
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Κατασκευαστικό υαλοβάμβακο σάντουιτς πλάτος και μήκος προσαρμοσμένο
| Εγγύηση: | Περισσότερο από 50 έτη |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα επίλυσης έργων: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
Προσαρμοσμένο 1000mm Wide Fireproof Glass Wool Sandwich Panel Glasswool Sandwich Panel με πυρόστακτο
| Ικανότητα επίλυσης έργων: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |
| Πλεονέκτημα: | Αλεξίπυρη αδιάβροχη Soundproof/θερμική μόνωση περιβαλλοντική |
PU που σφραγίζει το cOem επιτροπής 100kg/m3 σάντουιτς Rockwool ορυκτού μαλλιού
| Όνομα προϊόντων: | PU που σφραγίζει τις επιτροπές σάντουιτς πυρήνων Rockwool ορυκτού μαλλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Πάχος: | 50mm200mm, κ.λπ. |
PU επιτροπής σάντουιτς πολυουρεθάνιου PUR συνήθειας RAL επιτροπή για το κρύο δωμάτιο
| Επιφάνεια: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Soundproof: | Ναι |
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
Αλεξίπυρα διακοσμητικά φύλλα 16mm υλικού κατασκευής σκεπής επιτροπής PUF σάντουιτς
| Όνομα προϊόντων: | Ο αφρός PU μόνωσης κατασκευής αλεξίπυρος στεγανοποιεί επιτροπή κατασκευής σάντουιτς 16mm τη διακοσμη |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Αλεξίπυρη αδιάβροχη ελαφριά συντήρηση θερμότητας |
| υπηρεσία μεταπώλησης: | Εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, άλλη |
Προκατασκευασμένο Rockwool 100mm επιτροπή σάντουιτς για το κτήριο στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής επιτροπή σάντουιτς Rockwool απόδειξης απόδειξης πυρκαγιάς για το εξωτερικό κτήριο στεγών τοίχω |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Επιτροπή σάντουιτς Rockwool |
| Θερμότητα-μόνωση: | Ναι |
Ακουστική PU μόνωσης επιτροπής σάντουιτς Rockwool αντίστασης σφράγιση
| Όνομα προϊόντων: | Αδιάβροχη Rockwool μόνωσης σάντουιτς αντίσταση φλογών αντίστασης επιτροπής ακουστική |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πιστοποιητικό: | CE |

