Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant sandwich panels ] αγώνας 503 προϊόντα.
Ελαφρύ πάχος 50mm επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα αντίστασης πυρκαγιάς
| Product Name: | Fire Resistance Light Weight Glasswool Acoustic Thermal Insulation Thickness 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Density: | 64kg/m3 |
| Project Solution Capability: | Graphic Design 3D Model Design Total Solution For Project |
50 mm-200 mm πάχος Πίνακες σάντουιτς από αφρό πολυουρεθάνιο 1000 mm πλάτος
| Όνομα προϊόντων: | πάχος 1000mm 50mm200mm επιτροπή σάντουιτς πολυουρεθάνιου πλάτους |
|---|---|
| Μήκος: | Εξατομικεύσιμος σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών |
| χρώμα: | Χρώμα RAL Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο μήκος 80mm Glasswool Sandwich Panel Θερμική μόνωση
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς μαλλιού γυαλιού |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Πυροσβεστικό υαλοπίνακα σάντουιτς 100 mm πάχος για ηχομόνωση
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας |
|---|---|
| Χρώμα: | Απαίτηση πελάτη |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Δυνατός ανθεκτικός αφρός γυάλινο μαλλί σάντουιτς Πίνακα χρώμα χάλυβα εξωτερικό τοίχος οροφή πάχος 200mm
| Ικανότητα επίλυσης έργων: | Γραφική συνολική λύση σχεδίου σχεδίου τρισδιάστατη πρότυπη για το πρόγραμμα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |
Ανθεκτική ηχητική μόνωση Σύγχρονο σχεδιασμό Πίνακα σάντουιτς από γυάλινες ίνες για έργο συνολικής λύσης
| Ονομασία προϊόντος: | Ανθεκτική ηχητική μόνωση Σύγχρονο σχεδιασμό Πίνακα σάντουιτς από γυάλινες ίνες για έργο συνολικής λύ |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Επιτροπή σάντουιτς μαλλιού γυαλιού |
| Τύπος οθόνης: | Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα |
Ακουστικά φύλλα Puf επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα Rockwool υπαίθρια
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός ήχος βαμβακιού υαλοβάμβακα Rockwool διάρκειας - απορροφώντας ακουστική επιτροπή σάντουιτς υπα |
|---|---|
| Moistureproof: | Ναι |
| Πλάτος: | Προσαρμοσμένος |
0.4-0.8mm Σιδηρουργικό πάχος Ακουστικό σάντουιτς πάνελ Ανθεκτικό στην υγρασία
| Μόνωση θερμότητας: | Ναι |
|---|---|
| λειτουργία: | Θερμική μόνωση και υγιής μόνωση |
| Αλεξίπυρος βαθμός: | Α |
Υψηλή αντοχή Πίνακα σάντουιτς Rockwool Αντίσταση υγρασίας και φωτιάς
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιώστε την εύκολη εγκατάσταση με πυρόστακτο ακουστικό πάνελ σάντουιτς βαθμού Α |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL Προσαρμοσμένος |
| Πάχος χάλυβα: | 0.40.8mm |
Ανθεκτικός στην υγρασία ακουστικός σάντουιτς
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ηχομόνωσης ανθεκτικός στην υγρασία για ηχητική μόνωση Πίνακας σάντουιτς Δυσσωματικότητα 60-2 |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| OEM / ODM: | Διαθέσιμο |

