Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rockwool ] αγώνας 345 προϊόντα.
Γρήγορη εγκατάσταση βαρέων βαρών προκατασκευασμένη μεταλλική αποθήκη πολυλειτουργική
| Κλειστή λέξη: | Αποθήκη εμπορευμάτων οικοδόμησης δομών χάλυβα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Γρήγορη εγκατάσταση Προετοιμασμένη Αποθήκη Σιδηροδρομική Οικοδόμηση, Βαριά Υπηρεσία Προετοιμασμένη Α |
| Δυνατότητα: | υψηλή |
Ανθεκτική δομική αποθήκη χάλυβα υψηλής αποτελεσματικότητας
| Product Name: | Structural Steel Prefabricated Construction Workshop Building Hangar Steel Structure Warehouse |
|---|---|
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
| Material: | Steel |
Υψηλή δομή σάντουιτς πάνελ προκατασκευασμένο κτίριο αποθήκης
| Ονομασία προϊόντος: | Προσυσκευασμένα βιομηχανικά υπόστεγα Σιδηρουργική δομή από την Κίνα Βαριά σιδηρουργική δομή Sandwich |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Υλικό: | χάλυβα |
Προσαρμοσμένη βιομηχανική μεταλλική προετοιμασμένη αποθήκη χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Φθηνά Προσαρμοσμένα Βιομηχανικά Χάλυβα Χάλυβα Κατασκευές Χτιστικά Υλικά Σχεδιασμός Αποθήκη Αγκάρα Πρ |
|---|---|
| Σχεδιασμός σχεδίου: | SAP2000/AutoCAD/PKPM/3D3S/TEKLA |
| Διατήρηση: | Χαμηλά |
Σύγχρονη κατασκευή από χάλυβα Σπίτι για κοτόπουλα Αποθήκη κοτόπουλου για αγροτικό σπίτι
| Product Name: | Modern Design Steel Structure Broiler House Chicken Warehouse for Farmhouse Application |
|---|---|
| Application: | Steel Storage,factory Or Logistic Warehouse |
| Color: | Customized Color |
Υψηλής αντοχής κατασκευασμένη χάλυβα δομή αποθήκη προσαρμοσμένα μεγέθη γρήγορη εγκατάσταση πιστοποιημένη από το ISO ανθεκτική και φιλική προς το περιβάλλον λύση βιομηχανικών κτιρίων
| Ύψος στήλης: | 6m-12m Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Πίνακας οροφής/στρώματος: | ΠΑΝΕΛΙΟΣ Σάντουιτς ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL |
| Στυλ σχεδιασμού: | Βιομηχανική |
Q345B Ατσάλινες πυρόστακτες επιχρίσεις 2h Σισμική συμμόρφωση GB50011 BIM LOD300 Ζεστή γαλβανίωση ≥80μM Στυλ βιομηχανικού σχεδιασμού Αποθήκη Στελετουργία χάλυβα Κτίριο 15-60m
| Ονομασία προϊόντος: | 15-60m Q345B Ατσάλινες πυρόστατες επικάλυψεις (2h) Σημική συμμόρφωση (GB50011) BIM LOD300 Ζεστή γαλβ |
|---|---|
| Ύψος στήλης: | 6m-12m Ρυθμίσιμο |
| Πίνακας οροφής/στρώματος: | ΠΑΝΕΛΙΟΣ Σάντουιτς ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL |
Μονουλάριοι πίνακες τοίχου καθαρού δωματίου με πλάτος 1180 mm και πίνακα σάντουιτς
| Ονομασία προϊόντος: | Τυποποιημένες τοιχοφάρμες καθαρής αίθουσας |
|---|---|
| Πλάτος:: | 980mm, 1180mm |
| Κλειστή λέξη: | Πίνακα σάντουιτς τοίχου καθαρού δωματίου |
Βιομηχανική προετοιμασμένη μεταλλική αποθήκη
| Ονομασία του προϊόντος: | Αποθήκη χάλυβα υψηλής ποιότητας/αποθήκη βιομηχανικών χάλυβα |
|---|---|
| Δομή: | Πλαίσιο δομών χάλυβα που ενώνεται στενά |
| Εγκατάσταση: | Εύκολα. |
Ελάχιστη συντήρηση Προσυσκευασμένη δομή από ελαφρύ χάλυβα Γραφείο για πουλερικά Αγκαράκι Αποθήκη και εργαστήριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσυσκευασμένη δομή από ελαφρύ χάλυβα Κτίριο γραφείων προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δομή: | Πλαίσιο δομών χάλυβα που ενώνεται στενά |
| Διατήρηση: | Χαμηλά |

