Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ metal cladding systems ] αγώνας 106 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής κατασκευασμένη χάλυβα δομή αποθήκη προσαρμοσμένα μεγέθη γρήγορη εγκατάσταση πιστοποιημένη από το ISO ανθεκτική και φιλική προς το περιβάλλον λύση βιομηχανικών κτιρίων
| Ύψος στήλης: | 6m-12m Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Πίνακας οροφής/στρώματος: | ΠΑΝΕΛΙΟΣ Σάντουιτς ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL |
| Στυλ σχεδιασμού: | Βιομηχανική |
Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένη Πικραμένη Σιδηροδρομική Οικοδόμηση Αποθήκη Κατασκευή Επαγγελματική Βιομηχανική Σκάδα
| Ονομασία του προϊόντος: | Προετοιμασμένο Σχεδιασμό Αποθήκης Επαγγελματική Βιομηχανική Σκάδα Χάλυβα Κατασκευή Αποθήκης |
|---|---|
| Κεντρικό πλαίσιο: | Ζυγισμένη δομή από χάλυβα H, δοχείο από χάλυβα |
| Επικάλυψη τοίχων: | Επ/Ροκγουόλ/Γυάλινη Wool/PU Sandwich Panel ή Steel Sheet |
Γρήγορη Κατασκευή Αποθήκης από Χάλυβα, Γαλβανισμένη εν θερμώ και Βαμμένη, Σχεδιασμός για Αποθήκευση
| Ονομασία του προϊόντος: | Νέο Σχεδιασμό Χαμηλό Κόστος Γρήγορη Κατασκευή Σιδηροδρομική Οικοδόμηση Αποθήκη Αποθήκη Κτίριο |
|---|---|
| Κεντρικό πλαίσιο: | Ζυγισμένη δομή από χάλυβα H, δοχείο από χάλυβα |
| Επικάλυψη τοίχων: | Επ/Ροκγουόλ/Γυάλινη Wool/PU Sandwich Panel ή Steel Sheet |
Προσαρμόσιμες προκατασκευασμένες χάλυβα δομές Αποθήκη Εργαστήριο Βιομηχανικό εμπορικό κτίριο
| Όνομα προϊόντος: | Προσυσκευασμένες δομές από χάλυβα Αποθήκη Εργαστήριο Βιομηχανικό κτίριο Εμπορικό κτίριο Αποθήκη δομώ |
|---|---|
| Κύριο πλαίσιο: | Συγκολλημένη δοκό χάλυβα H, χαλύβδινο δίσκο |
| Επένδυση τοίχου: | Επ/Ροκγουόλ/Γυάλινη Wool/PU Sandwich Panel ή Steel Sheet |
Προετοιμασμένη δομή χάλυβα Αποθήκη ASTM Τυποποιημένες υπηρεσίες περιλαμβάνονται Προσαρμόσιμη κατασκευή
| Ονομασία του προϊόντος: | Προετοιμασμένη δομή χάλυβα Αποθήκη ASTM Τυποποιημένες υπηρεσίες περιλαμβάνονται Προσαρμόσιμη κατασκε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 50 -100 Χρόνια |
| Κεντρικό πλαίσιο: | Ζυγισμένη δομή από χάλυβα H, δοχείο από χάλυβα |
Γρήγορη Εγκατάσταση Συναρμολόγηση Προκατασκευασμένη Αποθήκη Χάλυβα Προσαρμοσμένου Σχεδιασμού
| Όνομα Προϊόντος: | Κίνα Εργοστάσιο Γρήγορης Εγκατάστασης Προκατασκευασμένης Χαλύβδινης Δομής Συναρμολόγηση Προσαρμοσμέν |
|---|---|
| Εγγύηση: | 50 -100 Χρόνια |
| Εγκατάσταση: | Καθοδήγηση μηχανικών |
Prefab επιτροπές σάντουιτς αντίστασης θερμότητας για το υλικό κατασκευής σκεπής αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | Φύλλο χάλυβα χρώματος: 0.40.8mm Rockwool/πίνακας υαλοβάμβακα: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| Μήκος: | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη, όχι περισσότεροι από 11800mm |
Προκατασκευάστε το Soundproof ακουστικό σάντουιτς cOem τοίχων επιτροπής εξωτερικό
| Όνομα προϊόντων: | Προκατασκευάστε τον εξωτερικό ήχο φύλλων χάλυβα ορυκτού μαλλιού τοίχων - απορροφώντας ακουστική επιτ |
|---|---|
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
| Φύλλο χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
επιτροπή σάντουιτς 50mm 125mm σύνθετη ακουστική για Soundproofing που προκατασκευάζεται
| Όνομα προϊόντων: | επιτροπή σάντουιτς 50mm η 200mm ακουστική για Soundproofing και η μόνωση προκατασκευάζουν τον εξωτερ |
|---|---|
| Καταστήστε αλεξίπυροι: | Ναι |
| Moistureproof: | Ναι |
διακοσμητικό αλουμίνιο επιτροπής σάντουιτς πολυουρεθάνιου αφρού 16mm PU για το εξωτερικό
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς πολυουρεθάνιου αφρού PU 16mm για την εξωτερική διακόσμηση |
| Πλάτος: | 1000mm1500mm |

