Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant glass wool material ] αγώνας 219 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη προετοιμασμένη χάλυβα δομή αποθήκη προετοιμασμένη χάλυβα δομή κτίριο
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσυσκευασμένη χάλυβα δομή Αποθήκη Προσυσκευασμένη χάλυβα δομή κτίριο |
|---|---|
| εγγύηση: | 50 ΕΤΟΣ |
| Κεντρικό πλαίσιο: | Στερεά δοκάρια από χάλυβα σχήματος H |
Υψηλή δομή σάντουιτς πάνελ προκατασκευασμένο κτίριο αποθήκης
| Ονομασία προϊόντος: | Προσυσκευασμένα βιομηχανικά υπόστεγα Σιδηρουργική δομή από την Κίνα Βαριά σιδηρουργική δομή Sandwich |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Υλικό: | χάλυβα |
Προσαρμοσμένη Μοντέρνα Προκατασκευασμένη Μεταλλική Αποθήκη Γρήγορης Συναρμολόγησης
| Όνομα Προϊόντος: | Προσαρμοσμένη προετοιμασμένη ατσάλινη δομή αποθήκη σύγχρονη προετοιμασμένη αποθήκη προς πώληση |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί: | Αποθήκη εμπορευμάτων οικοδόμησης δομών χάλυβα |
| Κεντρικό πλαίσιο: | Στερεά δοκάρια από χάλυβα σχήματος H |
Προετοιμασμένη μεταλλική αποθήκη με στερεό σχήμα H χάλυβα δοκάρι κύριο πλαίσιο και δευτερογενές πλαίσιο C Z Purlin
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσυσκευασμένο χάλυβα χάλυβα δομή χάλυβα μεταλλική κατασκευή κτίρια αποθήκη |
|---|---|
| Τύπος: | Σιδηρουργική δομή |
| Κλειστή λέξη: | Αποθήκη εμπορευμάτων οικοδόμησης δομών χάλυβα |
Δωμάτιο κρύας αποθήκευσης επιτροπών Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου τοίχων στεγών 150mm
| Όνομα προϊόντων: | PU 38kg/M3 μόνωσης θερμότητας πυκνότητα 150mm επιτροπή σάντουιτς τοίχων στεγών πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL |
| Πυκνότητα: | 40-42kg/m3 |
Q345B Ατσάλινες πυρόστακτες επιχρίσεις 2h Σισμική συμμόρφωση GB50011 BIM LOD300 Ζεστή γαλβανίωση ≥80μM Στυλ βιομηχανικού σχεδιασμού Αποθήκη Στελετουργία χάλυβα Κτίριο 15-60m
| Ονομασία προϊόντος: | 15-60m Q345B Ατσάλινες πυρόστατες επικάλυψεις (2h) Σημική συμμόρφωση (GB50011) BIM LOD300 Ζεστή γαλβ |
|---|---|
| Ύψος στήλης: | 6m-12m Ρυθμίσιμο |
| Πίνακας οροφής/στρώματος: | ΠΑΝΕΛΙΟΣ Σάντουιτς ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL |
το κρύο δωμάτιο επένδυσης επιτροπών σάντουιτς αφρού πολυουρεθάνιου 50mm200mm μόνωσε υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | το κρύο δωμάτιο επένδυσης τοίχων επιτροπής σάντουιτς πολυουρεθάνιου χρώματος 50200mm RAL μόνωσε υπαί |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας: | Ναι |
| Επιφάνεια: | Προσαρμοσμένος |
Εργοστάσιο Χάλυβα Κτίριο Χάλυβα Εργοστάσιο Χάλυβα Αποθήκη
| Ονομασία προϊόντος: | Εργοστάσιο Χάλυβα Κτίριο Χάλυβα Εργοστάσιο Χάλυβα Αποθήκη |
|---|---|
| Περλίν: | Χάλυβα σχήματος C.Z. |
| Διατήρηση: | Χαμηλά |
Υψηλής αντοχής κατασκευασμένη χάλυβα δομή αποθήκη προσαρμοσμένα μεγέθη γρήγορη εγκατάσταση πιστοποιημένη από το ISO ανθεκτική και φιλική προς το περιβάλλον λύση βιομηχανικών κτιρίων
| Ύψος στήλης: | 6m-12m Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Πίνακας οροφής/στρώματος: | ΠΑΝΕΛΙΟΣ Σάντουιτς ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL |
| Στυλ σχεδιασμού: | Βιομηχανική |
Χρώμα Ral επιτροπής σάντουιτς μείωσης θορύβου μόνωσης κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής επιτροπή μόνωσης χρώματος μόνωσης RAL κατασκευής για τη χτίζοντας και άλλη θερμική μόνωση εξοπ |
|---|---|
| Μόνωση θερμότητας: | Ναι |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |

