Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum composite panel siding ] αγώνας 29 προϊόντα.
Αδιάβροχο σάντουιτς από λευκό μαλλί πλάτος 1000 mm
| Υλικό: | Rockwool, PU, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
Φόμα αλουμινίου RAL χρώμα προσαρμοσμένο γυάλινο νήμα εξωτερικού τοίχου σάντουιτς πάνελ 64kg/m3 πυκνότητα
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινίου αφρού RAL χρώμα προσαρμοσμένο γυάλινο νήμα εξωτερικό τοίχωμα σάντουιτς πάνελ σε 64kg / M3 |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα RAL; Προσαρμοσμένο |
| Δείγμα: | Δωρεάν δείγμα |
Πολυουρεθάνιο Απορροφητικός ήχος Ακουστικός πίνακας Αδιάβροχο ορυκτό μαλλί Προσαρμοσμένο μήκος
| Όνομα προϊόντων: | Πολυουρεθάνιου αδιάβροχος ήχος μήκους ορυκτού μαλλιού προσαρμοσμένος - απορροφώντας επιτροπή |
|---|---|
| λειτουργία: | Θερμική μόνωση και υγιής μόνωση |
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας Rockwool |
Καθαρό δωμάτιο Εγχειρίδιο Sandwich Panel Μηχανική Φορητό Gmp Καθαρό δωμάτιο Μονουλικό Καθαρό δωμάτιο Χωρίς σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Καθαρό δωμάτιο Εγχειρίδιο Sandwich Panel Μηχανική Φορητό Gmp Καθαρό δωμάτιο Μονουλικό Καθαρό δωμάτιο |
|---|---|
| Πλάτος:: | 980mm, 1180mm |
| Κλειστή λέξη: | Εγχειρησιακό Πίνακα Sandwich καθαρού δωματίου |
Soundproof επιτροπή σάντουιτς Pur Pir επιτροπών 25mm Coolroom
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρη Soundproof επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα για τη σύγχρονη μόνωση κατασκευής |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Αδιάβροχο Moistureproof αλεξίπυρο κ.λπ. |
| Πυκνότητα: | 64kg/m3 |
ΑποθήκηΣάντουιτς από ροκγουόλ
| Όνομα προϊόντος: | Αλεξίπυρη επιτροπή σάντουιτς Rockwool με το πολυουρεθάνιο για τη στέγη και τον τοίχο Fabhouse αποθηκ |
|---|---|
| πάχος από χάλυβα: | 0.4mm0.8mm |
| Στυλ σχεδίασης: | Σύγχρονος |
Υδροσταθερό Πυροσταθερό Πίνακα Sandwich Γυάλινης Γούνας για Απομονωμένα Κτίρια
| Ονομασία του προϊόντος: | Πίνακας σάντουιτς οροφής από γυάλινο μαλλί για μονωμένα κτίρια με πιστοποίηση CE |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Υαλοβάμβακας |
| πιστοποιητικό: | CE |
Ελαφρύ πάχος 50mm επιτροπής σάντουιτς υαλοβάμβακα αντίστασης πυρκαγιάς
| Product Name: | Fire Resistance Light Weight Glasswool Acoustic Thermal Insulation Thickness 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Density: | 64kg/m3 |
| Project Solution Capability: | Graphic Design 3D Model Design Total Solution For Project |
Πίνακα σάντουιτς από γυάλινη ίνα πάχους 50 mm ηχομόνωση
| Δείγμα: | Δωρεάν δείγμα |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
| Σφιχτότητα: | 64kg/m3 |
Μόνωση από γυαλί ίνες Μόνωση από υαλοβάμβακο Ακουστική στεγανοποίηση από υαλοβάμβακο Πίνακα τοίχου θερμική μόνωση Απορρόφηση θορύβου
| Χρώμα: | Κίτρινο |
|---|---|
| Αντιμέτωπος: | FSK/Vinyl/Aluminum Foil/WMP/WMSK/Black Tissue/Kraft/Καμία |
| Οργανωτής κατασκευής: | Δέξου το. |

