Όλα τα Προϊόντα
-
Επιτροπή σάντουιτς Rockwool
-
Πάνελ σάντουιτς πολυουρεθάνης
-
Ακουστική επιτροπή σάντουιτς
-
Επιτροπή σάντουιτς υαλοβάμβακα
-
Prefab αποθήκη εμπορευμάτων χάλυβα
-
Επιτροπές επένδυσης μετάλλων
-
διατρυπημένο φύλλο μετάλλων
-
Φύλλο από προφίλ χάλυβα
-
Πάτωμα χάλυβα Decking
-
επιτροπή σάντουιτς αλουμινίου
-
Πτυσσόμενο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων
-
Πάνελ σάντουιτς EPS
-
Διακοσμητική επιτροπή σάντουιτς
-
Γωνία επιτροπής σάντουιτς
-
Σπείρα φύλλων χάλυβα
-
μόνωση μαλλιού γυαλιού
-
μόνωση rockwool
-
Ακτίνα δομικού χάλυβα
-
Γωνία χάλυβα
-
Τμήμα καναλιού από χάλυβα
-
ΚΥΡΙΟΣ«Το λάβαμε πριν από 8 μέρες και όλα πήγαν κάλλιστα σας ευχαριστούν εμείς είναι ευτυχή να έχουν προϊόν ήδη στις εγκαταστάσεις. Τίποτα επικοινωνούμε με σας» -
ΚΥΡΙΟΣ«Γεια ιρλανδική αγελάδα, έχουμε κάνει κάποια περαιτέρω δοκιμή στην επιτροπή και είμαστε ευχαριστημένοι από τα αποτελέσματα.» -
Κυρίαπολύ ικανοποιημένη και καλό προϊόν. Γρήγορη αποστολή και όλα πήγαν πολύ καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 200mm thickness pu sandwich panel ] αγώνας 148 προϊόντα.
75mm Αδιάβροχο Απομονωμένο Πίνακα Rockwool Custom Color για Απομόνωση Γραφείων Κατασκευών
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Καινοτόμος τεχνολογία Πυροστασία PU Σφραγισμός Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Αδιάβροχες επιτροπές 50mm200mm πυρήνων αργιλίου φύλλων σάντουιτς αλουμινίου
| Πυκνότητα: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| Αλεξίπυρος βαθμός: | Α |
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπή 50mm200mm σάντουιτς αλουμινίου αδιάβροχο εξωτερικό υλικό επένδυσης τοίχων |
PU υαλοβάμβακα επιτροπή γυαλιού σάντουιτς γωνιών για τη στέγη τοίχων κρύας αποθήκευσης
| Σχέδιο: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Υλικό: | Υαλοβάμβακας PU Rockwool |
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted |
Ακουστική PUF χάλυβα θερμική αντίσταση στεγών σπιτιών επιτροπής υαλοβάμβακα που προσαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | Υγιής αδιαβροχοποίησης θερμική αντίστασης χρώματος επιτροπή σάντουιτς χάλυβα ακουστική |
|---|---|
| Υλικό: | rockwool/glasswool/pu |
| Εγκατάσταση: | εύκολος |
Προσαρμοσμένο ακουστικό πάνελ από λευκό μαλλί χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμοσμένο Rockwool Sandwich Panel Χάλυβα Δυνατότητα θερμομόνωσης 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Ενεργειακά αποδοτική σύνθετη πλακέτα από λευκή ίνα με πυκνότητα 90-150 kg/m3
| Σφιχτότητα: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Soundproof: | - Ναι, ναι. |
| Πλεονέκτημα: | Ανώτερη απόδειξη Lightweight&Easy πυρκαγιάς αλεξίπυρος-μόνωσης για να εγκαταστήσει την αλεξίπυρη και |
Εγκατάσταση επί τόπου Πίνακες οροφής από λευκό μαλλί Πολυουρεθάνιο Πυροσβεστική θερμομόνωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Εγκατάσταση επί τόπου Πολυουρεθάνιο Πυροσβεστικό θερμομόνωμα Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 300-500 τετραγωνικά μέτρα |
| Δάχος: | 50 χιλιοστά 75 χιλιοστά 80 χιλιοστά 100 χιλιοστά 125 χιλιοστά 150 χιλιοστά 200 χιλιοστά |
μονωμένες επιτροπές Puf σάντουιτς πολυουρεθάνιου υαλοβάμβακα Rockwool για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ελαφριά Rockwool υαλοβάμβακα επιτροπή μόνωσης πολυουρεθάνιου υγιής για την αποθήκη εμπορευμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Πίνακας 4 σάντουιτς αλουμινίου επιτροπής του ΑΚΕ σάντουιτς Rockwool που πλαισιώνεται
| Όνομα προϊόντων: | Αλεξίπυρος βαθμός ένα Rockwool εξωτερικό τοίχων αλουμινίου μαλλί βράχου σάντουιτς 4-πλαισιωμένο επιτ |
|---|---|
| Πάχος: | 50200mm |
| Χρώμα: | Διάφορα χρώματα |

